Karadeniz Pet

Yeni aldıgım kuşum :)

Yamack28

Yeni Üye
Öncelikle hersey icin Kahraman Köroğlu abime tesekkür ederim kuşumu ondan aldım masallah cok saglıklı bir erkek 1 haftamız doldu yanımdan ayrılmaz oldu herseyden once bi isim tavsiyesi ve yeni yavru kuş icin tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim :)

Ekli dosyalar

• IMG_5302.JPG
    IMG_5302.JPG
    404.2 KB · Görüntüleme: 42
Şakir olabilir diye düşünüyorum. Hayırlı uğurlu olsun Allah uzun ve sağlıklı ömür versin.

Öncelikle hersey icin Kahraman Köroğlu abime tesekkür ederim kuşumu ondan aldım masallah cok saglıklı bir erkek 1 haftamız doldu yanımdan ayrılmaz oldu herseyden once bi isim tavsiyesi ve yeni yavru kuş icin tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim :)
Maşallah daha yeni yeme düşmüş güzel bir kuş. Dişiye benziyor sanki kuş.Fotoğrafta Gagası açık renk mi bana mı öyle geldi. Karşıdan bi fotosunu atarsanız iyi olur

Burnunun içine bakın kırmızı ise erkek beyaz ise dişidir. İzlediğim bi videoda vardi ve gerçeğe en yakın yöntem yeni yeme düşmüş kuşlarda

Burnunun içine bakın kırmızı ise erkek beyaz ise dişidir. İzlediğim bi videoda vardi ve gerçeğe en yakın yöntem yeni yeme düşmüş kuşlarda
Sözünü ettiginiz metod 10 günlük kuşlar için geçerli.
Yeme düşmüş kuşların cinsiyet tespiti yine cere rengine bakılarak yapılır.

Ayrıca kuşu alan arkadaş işi bilenden sahiplenmiş kuvvetle muhtemel erkek dediyse kuş erkektir.

Sözünü ettiginiz metod 10 günlük kuşlar için geçerli.
Yeme düşmüş kuşların cinsiyet tespiti yine cere rengine bakılarak yapılır.

Ayrıca kuşu alan arkadaş işi bilenden sahiplenmiş kuvvetle muhtemel erkek dediyse kuş erkektir.
Bunu da öğrenmiş olduk sağolasın :D

Geri