Karadeniz Pet

Yeni aldığım kuşumun cinsini ırkını merak ediyorum

Özcan CESUR

Yeni Üye
tecrübeli arkadaşlardan fotoğraftaki kuşumun halsizmi hastamı olduğunu ayrıca ırkını ve cinsiyetini öğrenmek istiyorum ve poposunda dışkı kalıyor yeni temizledim bunu nasul engelleriz ve dışkı renide koyu yeşil ve katı

bir sorum daha olacak kaç aya kadar alıştırmam gerekiyor ve ne zaman eş alabilirim ve hangi ırk dişi seçemem gerekiyor yardım edermisiniz lütfen

Son düzenleme:
hocam kuşunuz erkek ve 45-50günlük civarı yavru..
diğer sorularınız için uzman arkadaşlar cevap verecektir.

45 gunluk civari, yerli erkek. Saglikli. Poposunda diski kalan kuslarin sagliksiz oldugu soyleniyor fakat cogu yavru kusta var. Buyudukce kendisine bakmayi ogreniyor.

kabızlık problemi yaşıyor olabilir ara ara meyve ve mama takviyesi yapın birşeyciği yok yavrunun

mama veriyorum normal yemle birlikte yiyor ama meyve yemiyor daha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:11 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

hollanda diye satmıştı petshop taki arkadaş:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

sevgili ustalar yorumlarınızı bekliyorum lütfen.

Bir ayda eve ve size alisir. 5 aylik olunca bir disi alirsiniz. Kendisini alacaginiz yere goturun esini kendi secsin. Ayni irktan es alin.

ırkı kesin yerlimi acaba ve alacağım yer petshop orası riskli olmazmı hastalık kapma riski olabilir ben alacağım eşi bile 2-3 hafta karantinada ayrı bir yerde beslemeyi düşünüyorum holanda yada jumbo kırması bi eş nasıl olur .

Geri