Karadeniz Pet

Yeni aldığım kuşumun SAĞLIK ırk ve cinsiyeti hakkında vs vs. Yardım:)

Hamdullah Keskin

Yeni Üye
6 ağustos' da kaybettiğim ilk göz ağrımın acısını bağrımıza gömüp evimize yeni bir yakışıklı aldık. En önemli kriterim kuşum SAĞLIK lı mı ve de cinsiyeti (erkek diye aldım ) ırkı diğer konular hakkında tecrübeli üstadlarımın yorumlarını bekliyorum. Şimdiden tşk ederim:)
20160819_004804.jpg
20160819_004935.jpg
20160819_005240.jpg

merhabalar
kuşunuz kırık bir cins gögüs yapısı hollanda gibi gösterior kafa yapısı çek boy yerli o yüzden kırık cins olarak geçer ama güzel sağlıklı zevkle besleyeceğiniz bir yavru erkek henüz 35-40 günlük yeme yeni düşmüş . kafesinizde plastik tünek yerine ahşap tünek kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Tüyü kadar ömrü olur inş.

Masallah guzel bir kus ceryanda sicakta kalmasin yesillik vermeyelim yemine suyuna dikkat edelim insallah uzun saglikli omru olur

merhabalar
kuşunuz kırık bir cins gögüs yapısı hollanda gibi gösterior kafa yapısı çek boy yerli o yüzden kırık cins olarak geçer ama güzel sağlıklı zevkle besleyeceğiniz bir yavru erkek henüz 35-40 günlük yeme yeni düşmüş . kafesinizde plastik tünek yerine ahşap tünek kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Tüyü kadar ömrü olur inş.

Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim hocam. Şimdi kafeste 2 adet plastik tünek mevcut. bunlardan 1ini çıkarıp yerine tahta tünek mi yerleştiriyim yoksa 2sini de tahta tüneğe mi çevireyim?

Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim hocam. Şimdi kafeste 2 adet plastik tünek mevcut. bunlardan 1ini çıkarıp yerine tahta tünek mi yerleştiriyim yoksa 2sini de tahta tüneğe mi çevireyim?
2sinide tahta yapın hem tırnaklarını düzeltir hem mantar a karşı tedbir almış olursunuz

Geri