Karadeniz Pet

yeni aldığım kuşun cinsiyeti ve yaşını öğrenebilirmiyim

2-3 aylık bi yakışıklı güle güle besleyin :)

....

bana 2 aylık kadar göründü. bu renk kuşların cinsiyeti pek anlaşılmaz hemen ama sanki dişiye dönecek gibi.

Erkek diye aldım elimi uzatıyotum kafese sesi çıkmıyor hareketsiz duruyor alışır inşallah bakalım rengide hoşuma gitti

Alışır alışır mutlaka yeni olduğu için yakışıklı evi tanımaya çalışıyor rengi çok hoş

....

Alışır alışır mutlaka yeni olduğu için yakışıklı evi tanımaya çalışıyor rengi çok hoş

....

Hocam bu kuş yem filan yemedi su içmedi bişe olmaz demi alışır zamanla birde hızlı nefes alıp verdiği için ağzını açıp kapatıyor arada hızlı nefes alır gibi

Hocam bu kuş yem filan yemedi su içmedi bişe olmaz demi alışır zamanla birde hızlı nefes alıp verdiği için ağzını açıp kapatıyor arada hızlı nefes alır gibi
Yeni yerine alışması zaman alır rahatsız etmeyin fazla. 1 hafta boyunca lütfen kafesten çıkartmayın yoksa evi bilmiyor bir yerlere çarpıp kendine zarar verebilir. Maşallah mubişiniz çok güzel. Sağlıcakla büyür inşallah.

Sabaha yemliğini üfle görürsün yediğini yeminn yerini bulunca yiyecektir avucuna yem koy önüne göğüs hizasına getir avucunda yesin alışır sanada boylece

....

İnşallah hocam şimdi bakınıyordum yem yiyordu ufaktan defiğiniz gibi bir hafta çıkarmiyim alışana kadar

4aydan küçük büyük olasılıkla dişi bir kuş..maşallah çok güzel

4aydan küçük büyük olasılıkla dişi bir kuş..maşallah çok güzel

yanlış anlamayın ama bu kuşun dişi olma ihtimali bülent ersoyun kadın olması ihtimalinden dahada az hatta imkansız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 20:38 --

İnşallah hocam şimdi bakınıyordum yem yiyordu ufaktan defiğiniz gibi bir hafta çıkarmiyim alışana kadar

1 hafta çok uzun 2 gün kalsa kafeste kafi onun dışında kafesi kapatmanıza gerek yok ne kadar ilgilenirseniz o kadar alışması daha çabuk olur

yanlış anlamayın ama bu kuşun dişi olma ihtimali bülent ersoyun kadın olması ihtimalinden dahada az hatta imkansız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:40 -->-> Daha önceki mesaj 20:38 --

1 hafta çok uzun 2 gün kalsa kafeste kafi onun dışında kafesi kapatmanıza gerek yok ne kadar ilgilenirseniz o kadar alışması daha çabuk olur

Tmm kızmayın canım..:)

Çok teşekkür ederim hocam elimden geldiğince ilgileniyorum kuş kesin erkek kanaat getirdim ona cinsi ne olabilir üstadım bir bilginiz varmı

Tmm kızmayın canım..:)

hahah yok ya ne kızması amaç yanlış yönlendirmenin olmasını önlemek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Çok teşekkür ederim hocam elimden geldiğince ilgileniyorum kuş kesin erkek kanaat getirdim ona cinsi ne olabilir üstadım bir bilginiz varmı

yerli gibi ama ırk tayini için boydan bir fotoğraf şart

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Anladım hocam müsait olduğum bir zamanda çekerim fotoğrafını

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

Birkaç resim çektim hocam
http://i.hizliresim.com/gk2zQQ.jpg
http://i.hizliresim.com/QRvEqA.jpg

Yandan ve arkadan gözlerinr dikkatli baktığımda kırmızımsı gibi duruyor albino rengi gibi birde hocam

Geri