Karadeniz Pet

Yeni aldığım M.kuşu hasta mı? Ağzını açıyor.Videolu

ozanbal

Yeni Üye
bir iki hareket yaptıktan sonra veya 1 tur uçtuktan sonra hemen sakinleşiyor . uyuklama halindede videodaki gibi nefes alıyor bazen. sürekli değil. yeni yavru aldım , hasta olmasından korkuyorum

cidden bu harekete 1 tur sonra mı başlıyor uyku saatinden önce normal diye biliyorum ama bir kuşun bu kadar çabuk yorulmaması lazım normal kafesteyken inceleyin kuyruğunu sallıyor mu zor nefes alıyor mu eğer çok çabuk yoruluyorsa solunum yolu hastalığı olabilir

cidden bu harekete 1 tur sonra mı başlıyor uyku saatinden önce normal diye biliyorum ama bir kuşun bu kadar çabuk yorulmaması lazım normal kafesteyken inceleyin kuyruğunu sallıyor mu zor nefes alıyor mu eğer çok çabuk yoruluyorsa solunum yolu hastalığı olabilir
kuyruğunu oynatmıyor nefes alırken.normal kafeste zor nefes almıyor ama böle kendi kendine hareket yapıyor. bende şüphelendim bu sebepten. yeme yeni düştü dedi aldığım adam.uçmaya alışkın olmadğından yoruluyor olabilir diye düşünüyorum ama bilemedim.

yani yeni aldığınız için de olabilir bu çok sebepleri var 1 hafta gözleyin bu bir sorun da olmayabilir

Geri