Karadeniz Pet

Yeni aldığım mubişimin yaşı ve cinsiyeti lutfen

Orçun aslım

Yeni Üye

Son düzenleme:
erkek gıbı bencede

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

Cok afedersınız ama bıse sorcam nasıl fotograf paylasabılıyoz burda

tesekkur ederım buldum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

kusumun cinsiyetını merak edıyodumda yuklıcem smdı

saolun alışir demi ? dün gece izmir çok sıcaktı ondan dolayı nerdeyse pet shoptaki ve benim kuşum öldü :( ondan hasret gidermrk için bu mubişi aldım

Damızlık olmuş tuyunu atıyor alışması biraz zor olur

ama alışir demi yoksa değiştireyimmi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

ırkı böyle küçük mü ?

Kuş evcil mi öncelikle ? Daha önceden insana alışkınsa senin bakımınla sana da alışır fakat evcil değilse alışması zor. Yavru alıp eğitip onu ele alıştırmak , kendine alıştırmak daha kolaydır.

mesela adını çiko koyduk çiko babacık diyince falan böyle hareketleniyor atlıyor falan sanki mutlu oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:02 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

abi ama biraz araştırdım irisi yok gözleri simsiyah ve kafasındaki çizgiler ceresinin oraya kadar geliyor gözlerinin altındansa gagasına kadar bi fotoğrafını faha atayım kafa fotoğrafını

Son düzenleme:
Geri