petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni aldığım muhabbet kuşları nezaman alışır

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve eray300 tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. eray300
    Gizli

eray300 Guest

Merhaba,,

1 çift jumbo muhabbet kuşu aldım ve alırken 4 adet yumurtası vardı aldığımda sıfır kafes ve sıfır yavrulukta aldım herşey sıfır bir şekilde eve getirip yüksek bir yere koydum yumurtalara yatmadıkları için yumurtaları attım yeni evine nezaman alışırlar yanlarına hiç gitmiyorum kimsede odaya girip çıkmıyor sadece yem vermek iiçin girip çıkıyorum sizce tam olarak yeni yerlerine bu koşullarda nezaman alışırlar

Şimdiden Teşekkürler..

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yerliler ortalama 2 3 ay. Jumbolar hassas ve narin sure uzayabilir.

4. Emrah Orman

Emrah Orman New Member

Beğenileri:
    0
    aynı konuyu ben açacaktım eline sağlık kardeşim konuyu açtıgın icin :))

5. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    aynı şekilde yumurtalı jumbo almıştım eve getirdim yumurtalar boş diye aldım hepsini levent beyin de dediği gibi 2-3 hafta sonra tekrar yumurtladı yarın 3.yumurta gelecek inşallah

6. eray300
    Gizli

eray300 Guest

arada bir odaya birşey almak için girdiğimde bakıyorum öpüşüyorlar ama dişi yuvaya bakıyormu girip çıkıyormu bilmiyorum çünkü işim gereği sabah 8 de çıkıp 7 de eve geliyorum akşam olduğu için nasıl tavırlarının olduğunu sergileyemiyorum

Sayfayı Paylaş