petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni aldığım muhabbet kuşu cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve majere tarafından 31 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. majere

majere Guest

iyi akşamlar arkadaşlar bugün sabah elime yeni mubiş geldi yavruluktan çıkmış tahminimce 2 aylık gibi fakat cinsiyetini tam belirleyemedim çünkü yeni kırık üretimlerde cere rengi resmen değişime uğradı :) fotoğraflar flaşlıdır fakat bir tanesi yakın çekim yaptım.Bakıyorum ceresi maviye dönüyor fakat deliklerinin orada da hafif beyaz ve morluk var:)[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

güncel arkadaşlar

2. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    dişi gibi duruyor bence

3. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    4 aylık dişi gibi duruyor

4. majere

majere Guest

:) sorunda bu işte dişi gibi olduğu banada öyle geliyor neyse artık bana verene söyleyeyim bari belki değişim yapar

Sayfayı Paylaş