petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni aldığım muhabbet kuşumun yaşı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adem mirza tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Adem mirza

Arkadaşlar anlayan var nı?

Yaşı?
    Cinsiyeti?
    Türü?
    (Sarı olanda kırmızı bilezik var)
    İlk defa muhabbet kuşu alıyorum. Anlayan varsa yardım lütfen?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. mervekcrgl

mavi ccereli erkek gözleri iris halkası baya oluşmuş 2 belki 3 yaşında gibi sanki
    diğeri beyaz cereli dişi erkeğe nazaran daha küçük 1 yaşında falandır sanırm

3. Adem mirza

3 yaşında ise.. Kaç yıl yaşıyor bunlar?

4. mervekcrgl

orasını Allah bilir :) ama 8-9 yaşında ölür genelde

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yaşama konusu senın elinde iyi bakarsan 15 sene bile yaşar benım en fazla 9 sene oldu dostum

6. mervekcrgl

eğer yavru vermeleri için aldıysanız keşke ikisinide 8-12 aylık falan alsaydınız bu sattten sonra verim almanız zor biraz bence

7. Adem mirza

İnşallah. İlk defa besliyorum. İnşallah ölmezler. Aldığım pet shopcu yumurtlamak üzere dedi ama dişi yuvaya bile girmiyor!!! Ne yapmak lazım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Bak bunu bilmiyordum. İkisine 120 tl verdim çok mı?

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sizin eve alişmasi 2 hafta yi bulur pat diye girmez kuşcu da okadar arkadaşindan ayildi ve sizi daha yeni tanimaya çalişyor. 1 2 ay içiersinde tamamen alişmiş olur yenı evine

9. mervekcrgl

daha erken simdi yeni ortama alışmaları falan en az bi ay sürer sabır lazım bende beklıyorum 2 aydır :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

valla bence 120 çok yerli ırk sonuçta ben 2 ay önce sadece dişi aldım 20 liraya kzıışkın ve 1.5 yaşında

10. Adem mirza

Ben bunu yavrulasınlar diye aldım...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Teşekkrlwr

11. mervekcrgl

biraz daha küçük olsalar daha iyi olurdu ama bekleyin bi süre nijer mama vitamin takviyesi yaparsanız hızlandırmış olursanız bide sessiz bi ortamda yalnız bırakın pek izlemeyin

12. Adem mirza

Neyse tecrübe=kazık

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum istersen git çifleşmiş kuş al ama yeni bir ortama geldiği zaman çifleşmez cunki yabancı ortam ;) once ortamı tanıması lazim ...

14. Adem mirza

Türü için hollanda diyen var ama sence yerli mi ?

Sayfayı Paylaş