Karadeniz Pet

Yeni aldığım muhabbet kuşumun yaşı?

• Konbuyu başlatan Adem mirza
  • Başlangıç tarihi
A

Adem mirza

Guest
Arkadaşlar anlayan var nı?

Yaşı?
Cinsiyeti?
Türü?
(Sarı olanda kırmızı bilezik var)
İlk defa muhabbet kuşu alıyorum. Anlayan varsa yardım lütfen?

uzeba5yt.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mavi ccereli erkek gözleri iris halkası baya oluşmuş 2 belki 3 yaşında gibi sanki
diğeri beyaz cereli dişi erkeğe nazaran daha küçük 1 yaşında falandır sanırm

3 yaşında ise.. Kaç yıl yaşıyor bunlar?

orasını Allah bilir :) ama 8-9 yaşında ölür genelde

eğer yavru vermeleri için aldıysanız keşke ikisinide 8-12 aylık falan alsaydınız bu sattten sonra verim almanız zor biraz bence

İnşallah. İlk defa besliyorum. İnşallah ölmezler. Aldığım pet shopcu yumurtlamak üzere dedi ama dişi yuvaya bile girmiyor!!! Ne yapmak lazım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:15 --

Bak bunu bilmiyordum. İkisine 120 tl verdim çok mı?

İnşallah. İlk defa besliyorum. İnşallah ölmezler. Aldığım pet shopcu yumurtlamak üzere dedi ama dişi yuvaya bile girmiyor!!! Ne yapmak lazım?

sizin eve alişmasi 2 hafta yi bulur pat diye girmez kuşcu da okadar arkadaşindan ayildi ve sizi daha yeni tanimaya çalişyor. 1 2 ay içiersinde tamamen alişmiş olur yenı evine

daha erken simdi yeni ortama alışmaları falan en az bi ay sürer sabır lazım bende beklıyorum 2 aydır :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

valla bence 120 çok yerli ırk sonuçta ben 2 ay önce sadece dişi aldım 20 liraya kzıışkın ve 1.5 yaşında

Ben bunu yavrulasınlar diye aldım...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Teşekkrlwr

biraz daha küçük olsalar daha iyi olurdu ama bekleyin bi süre nijer mama vitamin takviyesi yaparsanız hızlandırmış olursanız bide sessiz bi ortamda yalnız bırakın pek izlemeyin

Neyse tecrübe=kazık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:19 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Teşekkrlwr

dostum istersen git çifleşmiş kuş al ama yeni bir ortama geldiği zaman çifleşmez cunki yabancı ortam ;) once ortamı tanıması lazim ...

Türü için hollanda diyen var ama sence yerli mi ?

Geri