petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni aldığım tünekli salıncağa alışamadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tolga SEZER tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Tolga SEZER
    Gizli

Arkadaşlar selamın aleyküm. Dün AYNALI SALINCAĞI çıkartarak, çünkü artık konuşmasını istiyorum, 9 ay oldu, kuşçudan resimde gördüğünüz salıncağı aldım. Ancak çok sallandığandan mıdır nedir yemliğin üstüne tünedi, orada uyuyor. Sizce alışır mı, yeni mi alayım, yoksa eskisini takayım mı?

2. dilaragurcan
    Gizli

benimkide öyle olmuştu sonra alıştı :) ama yeni bir oyuncak takmadan önce dışardan gösterip alıştırmakta fayda var korkmuyorlar o zaman.

3. Hayat
    Gizli

Hayat Guest

canı binmek istediğinde biner merak etme :)

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    biraz zaman hocam

5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    zilleri kuşu agrasıflestire bilir baska oyuncak alsaydınız ipli tahtalı fln.

6. Kıvanc Karadeniz
    Gizli

Aynısının üçgenini bende dün aldım tünek kısmı tahtadan, kenarlarında zil ve püsküller var bizimm afacan çok korktu 1 gece asılı bıraktım hayvan hep tedirgindi hiç yaklaşmadı hep tabanda durdu, bende bugun geri çıkarttım eski oyuncağı astım yeniden canlandı..

7. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    aynalı salıncağın aynalarını çıkartarak kullanabilirsin. ben öyle yaptım iyi de oldu. hem aradaki boşluktan geçince göze hoş geliyor :)

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

Yeni oyuncak önce onu taniyor sanırım. 2 3 gune biner üstüne. bitmiş tükenmiş kallemlerden ip geçirerek sizde yapabilirsiniz bir oyuncak

9. Erdem DEDE
    Gizli

ben doğal tünek öneririm

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu salıncağa nasıl alışır

,
  2. kusuma yeni salincak aldim cikmiyo