petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni aldigim Yavru kusumun tuyleri diskisi yapisiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Furkan Yıldız tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Furkan Yıldız

Beğenileri:
    6
    Arkadaslar 17 Agustos ayinda yani 2 gün once almis oldugum max 2 aylik oldugu soylendigi Paşam'ın dıskisi popsuna yapisiyor ayrica geldiginden beri yani 2 gundur yem yemiyor su icmiyor neden olabilir ne yapmaliyim?
    SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    ortama alışma dönemindedir bide yavruymuş zamanla temizler yada sizde temizleye bilirsiniz

3. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Hayirli olsun yer degisiminden strese girmistir sindirim sistemi bozulmus duzelir normal ishal popoya yapisma olur yem yiyodur kafes tabanina yem koyun aspur ishale faydali olur kolayca yiyebilir bulabilirseniz dal dari verin ortam sicak soguk olmasin ceryanda kalmasin yesillik vermeyin bir kac gune eve alisir kabullenir

4. Furkan Yıldız

Beğenileri:
    6
    Peki Aspuru bugun alacagim
    Ama gercekten hic yem yemiyor Tunekten asagi inmiyor yerde yem var ve hic bir tane bile kabuk yok suyuda agzina goturerek veriyorum elime yemi aliyorum neredeyse 10 dk oyle elimde yemle gelmesini bekliyorum ama yeme bile bakmiyor

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu diskisi yapisiyor