Karadeniz Pet

yeni aldım ırkı ve yaşı ?

bysmtnc

Paylaşımcı Üye
ırkı ve yaşı hakkında bilgi alabilrimiyim.birde bana alışması için ne önerirsiniz.alalı 10 gün felan oldu.elime aldım bi kaç kez.uçurdum evde geri kafesine gitmedi tabi alışmadığı için.mecbur elimle almak zorunda kaldım bi kaç kez.baya iyi ısırıyor.

yerli diye düşünüyorum. kuşunuz daha bir kaç aylık. bu yüzdende cinsiyetle ilgili net bir bilgi veremeyiz.

2 aylık yerlı dısı kusunuz maşallah ama daha net fotolar koymanızda fayda var cınsıyetı ıcın gagasını yakından cekın flassız olarak.

dişi gibi görünüyor gagasının üstündeki cereyi daha net çekerseniz cinsiyet konusunda net cevaplar verebiliriz :)

XWVvd3

daha net resim bu.ya ben erkek diye aldim.disiyse iade mi etsem.daha geç konuşur diye biliyorum.adinida butun onceki kuslarim gibi pasa koydum adini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

a
XWVvd3.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

birde kuşum ishal mi sizce.az önce petshopa gittim eger ishalse enjektor getir sana biraz ilac veriyim onu kullan hemen iyilesir dedi.ilac hayvan ilaci degil insan ilaci.sizce zararlimi olur yararlimi.kusun ishal oldugundan tam emin degilim o yuzden almadin
vzkE6m

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

vzkE6m

Son düzenleme:
Dişi bu ısırır. Ve işin zor. Zor alışır ve konuşmaz. Erkeğiyle değiştir hiç uğraşma.

XWVvd3

daha net resim bu.ya ben erkek diye aldim.disiyse iade mi etsem.daha geç konuşur diye biliyorum.adinida butun onceki kuslarim gibi pasa koydum adini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

a
XWVvd3.jpg
[/URL][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

birde kuşum ishal mi sizce.az önce petshopa gittim eger ishalse enjektor getir sana biraz ilac veriyim onu kullan hemen iyilesir dedi.ilac hayvan ilaci degil insan ilaci.sizce zararlimi olur yararlimi.kusun ishal oldugundan tam emin degilim o yuzden almadin
vzkE6m

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

vzkE6m
Yerli, dişi. Tek beslicekseniz değiştirmenizde yarar var.

Son düzenleme:
arkadaşım daha çok küçük cinsiyet daha belli olmaz erkek olabilir demek geliyo içimden ama bu kuşta buyuk olasılıkla dişi erkek kusun ceresi pembe lila gibi olur burun deliklerinin çevresinde beyazlık olmaz

Kus disi dostum yine degistir sen

yaw iki uckere dedim adama erkek olsun diye.erkek bu dedi verdi.bidaha mı degiscem.cok güzel kuslar yoktu orda.eminmisiniz rengi degismezmi biraz büyüdükçe?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

ya resim çekince soluk cikiyo renk ama kusa dikkatli bakinca mora yakin rengi var.acik mor.

Benim kaçan kuşumun da ceresi açık maviydi yavaşca beyaza dönmüştü hafif mavilikte vardı, ben dişidir demiştim ama o kadar yakındı ki ısırmazdı, oyunbazdı. Erkek olduğu kanaatine varmıştım. Senin bu kuş nasıl agresif mi

daha bugün iftardan önce aldım getirdim eve.sessiz sakin devamli uyku halinde sanki.yem yemiyo su icmiyo.yeni geldigi icin onemsemedim.onceki kuş cok hareketliydi.bide kakasini ve bi kac resmini daha cektim.hasta degil dimi?

2 aylık yerli dişi kuş

başka cevap yokmu kuş sağlıklı mı?

Geri