petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni aldım ırkı ve yaşı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve bysmtnc tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    ırkı ve yaşı hakkında bilgi alabilrimiyim.birde bana alışması için ne önerirsiniz.alalı 10 gün felan oldu.elime aldım bi kaç kez.uçurdum evde geri kafesine gitmedi tabi alışmadığı için.mecbur elimle almak zorunda kaldım bi kaç kez.baya iyi ısırıyor.

2. nazım yiğit karaoğlu

yerli diye düşünüyorum. kuşunuz daha bir kaç aylık. bu yüzdende cinsiyetle ilgili net bir bilgi veremeyiz.

3. Ahmet Behçet

2 aylık yerlı dısı kusunuz maşallah ama daha net fotolar koymanızda fayda var cınsıyetı ıcın gagasını yakından cekın flassız olarak.

4. Furkan Uçar

dişi gibi görünüyor gagasının üstündeki cereyi daha net çekerseniz cinsiyet konusunda net cevaplar verebiliriz :)

5. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0

daha net resim bu.ya ben erkek diye aldim.disiyse iade mi etsem.daha geç konuşur diye biliyorum.adinida butun onceki kuslarim gibi pasa koydum adini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

a[​IMG][/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:29 --

birde kuşum ishal mi sizce.az önce petshopa gittim eger ishalse enjektor getir sana biraz ilac veriyim onu kullan hemen iyilesir dedi.ilac hayvan ilaci degil insan ilaci.sizce zararlimi olur yararlimi.kusun ishal oldugundan tam emin degilim o yuzden almadin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

#5 bysmtnc, 1 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 1 Temmuz 2014
  6. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    bence kuşunuz dişi

7. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişi bu ısırır. Ve işin zor. Zor alışır ve konuşmaz. Erkeğiyle değiştir hiç uğraşma.

8. Yusuf Akyüz

Yerli, dişi. Tek beslicekseniz değiştirmenizde yarar var.

9. realistic437

Beğenileri:
    0
  10. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    #10 bysmtnc, 2 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 3 Temmuz 2014
  11. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    arkadaşım daha çok küçük cinsiyet daha belli olmaz erkek olabilir demek geliyo içimden ama bu kuşta buyuk olasılıkla dişi erkek kusun ceresi pembe lila gibi olur burun deliklerinin çevresinde beyazlık olmaz

12. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kus disi dostum yine degistir sen

13. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    yaw iki uckere dedim adama erkek olsun diye.erkek bu dedi verdi.bidaha mı degiscem.cok güzel kuslar yoktu orda.eminmisiniz rengi degismezmi biraz büyüdükçe?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

ya resim çekince soluk cikiyo renk ama kusa dikkatli bakinca mora yakin rengi var.acik mor.

14. Adem ŞERİT

Benim kaçan kuşumun da ceresi açık maviydi yavaşca beyaza dönmüştü hafif mavilikte vardı, ben dişidir demiştim ama o kadar yakındı ki ısırmazdı, oyunbazdı. Erkek olduğu kanaatine varmıştım. Senin bu kuş nasıl agresif mi

15. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    daha bugün iftardan önce aldım getirdim eve.sessiz sakin devamli uyku halinde sanki.yem yemiyo su icmiyo.yeni geldigi icin onemsemedim.onceki kuş cok hareketliydi.bide kakasini ve bi kac resmini daha cektim.hasta degil dimi?

16. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    2 aylık yerli dişi kuş

17. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    başka cevap yokmu kuş sağlıklı mı?

Sayfayı Paylaş