Karadeniz Pet

Yeni aldım yavru yardım ?

yunus0101

Yeni Üye
r8D87M.jpg
[/url][/IMG]

Kuşlarımı yeni aldım sabah yem yemediler ne yapmam lazım yardım edin.
Kaç aylık bide yemini bizim mi yedirmemiz lazım ? Mamamı yapmamız lazım ?

Maşallah çok güzeller. Yeni oldukları için yabancılık çekerler. O nedenle yem yemez, su içmezler. Yerdeki pilav mi? Hemen kaldırın onu. Bizim için bile ağırken onlar nasıl sindirsin? Bu arada ikisi de erkek gibi. Cerelerini çeker misiniz?

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nemli ekmek koymuş kafes tabanına.. [MENTION=17685]yunus0101[/MENTION] ekmekleri al kafesten. Karışık muhabbet kuşu yemi alacaksın petshoptan. Kapalı ambalajlı olanlardan al. Başka bir şey verme şimdilik. Çok rahatsız etme, ortama alıştıklarında yiyip içer onlar.

Çok teşekkür ederim tabanda ekmek ıslatmıştım aldım onları ve erkek ikisinde ben erkek istedim seçtim Adam verdi?
cereleri ne burnu mu modernma buse ? Çek at dersen çekiyim

Yeni geldikleri için durgun olup yem yememeleri su içmemeleri normaldir. Zaman geçtikçe herşey normale döner.

Iki erkek ayni kafeste olmaz masaallah cok guzel kuslariniz

Evet burun rengi, iki erkek aynı kafeste paşa paşa olur kardeşim. Bende iki değil 4 erkek var. Dişilerden hoşlanmıyorum. İki erkek daha bile güzel anlaşır.

Evet burun rengi, iki erkek aynı kafeste paşa paşa olur kardeşim. Bende iki değil 4 erkek var. Dişilerden hoşlanmıyorum. İki erkek daha bile güzel anlaşır.

Gule gule besleyin o halde 6 7 aylik olup kizisinca baskin gelecek biri ezilen diger erkegin hakkini nasil verecegiz ve ne gerek var

En küçüğü 2 yıldır benimle

Dedim ya gule gule besleyin bir bildiginiz vardir

Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için yarın önden çekilmiş atarım inşallah teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

Erkek almamın sebebi dişiler alışmıyor.vardı soğuk davranıyorlardı.Bunları konuşturmak ve iyice alıştırmak için aldım inşallah olur ileride birbirleriyle kavga ederlerse bir kafes daha alırım.O Zaman Onuda hallederiz inşallah.

Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için yarın önden çekilmiş atarım inşallah teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

Erkek almamın sebebi dişiler alışmıyor.vardı soğuk davranıyorlardı.Bunları konuşturmak ve iyice alıştırmak için aldım inşallah olur ileride birbirleriyle kavga ederlerse bir kafes daha alırım.O Zaman Onuda hallederiz inşallah.

konuşturmak istiyorsan şimdiden 2 sini ayır böyleyken ne sana alışırlar nede konuşurlar bilgin olsun

Geri