Karadeniz Pet

Yeni Aldım Yorum? '' ERKEK Mİ DİŞİMİ '' KAÇ AYLIK

Araştırmadan hayvan almaya karşıyım arkadaş. Bu hayvana bakamaz canına mal olursan sıkıntı olur. Bi hevesle almışsın gibi geldi. İnşallah yanıltırsın beni.

ne gibi bakamaz

kuş erkek eve yeni geldiği için öyle yapar benikinide ilk aldımda öyley 3 gün sonra açıldı hareketlendi.3 gün boyunca yiyip içtiğini daği görmemiştim

Son düzenleme:
siz kafesinizin resmini atın boydan galiba benim kafesimle aynı gibi benim kafesi nasıl dizayn ettiğimi, atarım fotoğrafını

sarısıda beyazıda kabunuda tammaen ezin verin kabundan tut sarısına kadar hepsini kapu az olsun kalsiyum veriri kkabuk yumurtada proteyin koy kafes 3-5 saaat sonra atın yumurtayı

https://www.youtube.com/watch?v=xjPBmyEX-KA

@Veli İNci

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

sarısıda beyazıda kabunuda tammaen ezin verin kabundan tut sarısına kadar hepsini kapu az olsun kalsiyum veriri kkabuk yumurtada proteyin koy kafes 3-5 saaat sonra atın yumurtayı

tamam sabah kahvaltıda artık o'nada yumurta yapcaz :) max 5 saat yeterli diyorsunuz rendelesem olurmu? sarı ile byeazı

sana yardımcı olmak için kısa bir yazı yazcam cok heycanlısın galiba :)

*kafesin ölcüleri 40*40*40* veya 30*30*30 rahat edecegi kadar olsun
*3 tane birbirinden mesafeli tünek tak
* 2 günde bir yemini degiştir daha dorusu bitirdinde ama 2 günde bir degiştirseniz iyi
*kafesi haftadan haftaya pislendikce temizleyin
*kuşu istediniz zaman salın kontrolu yanıında olun ve iyi ilgilenin
*kuşu avuclamayın avuçlarsanız korkar sizden
*sakince ona ismiyle hitap edin
*haftada 1-2 defa yumurta verin
*haftada 1-2 defa meyve verin
*sularını 2-3 günde bir temizleyin
*ceyran olmadıgı yerde dursun kafesi
*kalamar koyun kafese
şimdilik yeter bukadar bunları yapın zamanla ustalaşırsınız site yardımıyla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

sarı ile beyazı rendelesen olur ... azda kabundan koy

https://www.youtube.com/watch?v=xjPBmyEX-KA

@Veli İNci

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

tamam sabah kahvaltıda artık o'nada yumurta yapcaz :) max 5 saat yeterli diyorsunuz rendelesem olurmu? sarı ile byeazı

tamam kafesin benimkinin biraz farklı ama olsun işe yarayacağını düşünüyorum buda benim kafesim :)
GpNMlZ.jpg

sana yardımcı olmak için kısa bir yazı yazcam cok heycanlısın galiba :)

*kafesin ölcüleri 40*40*40* veya 30*30*30 rahat edecegi kadar olsun
*3 tane birbirinden mesafeli tünek tak
* 2 günde bir yemini degiştir daha dorusu bitirdinde ama 2 günde bir degiştirseniz iyi
*kafesi haftadan haftaya pislendikce temizleyin
*kuşu istediniz zaman salın kontrolu yanıında olun ve iyi ilgilenin
*kuşu avuclamayın avuçlarsanız korkar sizden
*sakince ona ismiyle hitap edin
*haftada 1-2 defa yumurta verin
*haftada 1-2 defa meyve verin
*sularını 2-3 günde bir temizleyin
*ceyran olmadıgı yerde dursun kafesi
*kalamar koyun kafese
şimdilik yeter bukadar bunları yapın zamanla ustalaşırsınız site yardımıyla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

sarı ile beyazı rendelesen olur ... azda kabundan koy

evet hocam bu kuş beni heycanlandırdı biraz :D kafesim bu bakarsınız sevinirim size bişi sorcam bu arada ben kuşu dışarı çıkarıp elimde yem veriyorum o'da yiğor bazende kendi elime geliyor böyle böyle yapa yapa alışırmı sizce??

https://www.youtube.com/watch?v=xjPBmyEX-KA vkafesde bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

tamam kafesin benimkinin biraz farklı ama olsun işe yarayacağını düşünüyorum buda benim kafesim :)
GpNMlZ.jpg

hocam o kuşun karşındakı mavi şey ne benimkisi kucuk biraz sizinkisi gibi olmayabilir yemi öyle bi eşeliyoki evi batırdı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

GpNMlZ.jpg

hocam o kuşun karşındakı mavi şey ne benimkisi kucuk biraz sizinkisi gibi olmayabilir yemi öyle bi eşeliyoki evi batırdı :D

evet hocam bu kuş beni heycanlandırdı biraz :D kafesim bu bakarsınız sevinirim size bişi sorcam bu arada ben kuşu dışarı çıkarıp elimde yem veriyorum o'da yiğor bazende kendi elime geliyor böyle böyle yapa yapa alışırmı sizce??

https://www.youtube.com/watch?v=xjPBmyEX-KA vkafesde bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

o aparata kalamar kemiği takıyorum

yavru oldundan yemi eşeliyor

1-2 hafta yemi yere serin orada yesin ama arada haftada 1-2 defa yemlik takın alışması lazım

Geri