Karadeniz Pet

Yeni aldım

• Konbuyu başlatan Oğuzhan Çelik
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuzhan Çelik

Guest
Erkek kuşumun eşini değiştirdim diğer eşide bende diğer eşiyle çok iyi anlaşıyorlardı ama yapı olarak erkek çok büyük dişi küçüktü yeni kuş aldım acaba kaç yaşında iyimi suanlık erkekle bi kavgaları yok
bb79735955910f2f8df3f75b7c7cace2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Yokmu kimse

3-4 gün bekle kardeş kavgaları yoksa zaten elinde sonunda alışırlar birbirlerine , alıştıktan sonra yavaş yavaş yakınlaşırlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

maşallah çok güzel kuşlar :)

Erkek kuşumun eşini değiştirdim diğer eşide bende diğer eşiyle çok iyi anlaşıyorlardı ama yapı olarak erkek çok büyük dişi küçüktü yeni kuş aldım acaba kaç yaşında iyimi suanlık erkekle bi kavgaları yok
bb79735955910f2f8df3f75b7c7cace2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Yokmu kimse

hocam aynısını yaptım erkek kuşum çok iri kalıyordu dişi yanında ama dişiyle iyi anlaşıyorlardı şimdi bende yeni dişi aldım 2-3 gün oldu ufak tefek tartışmaları oluyo ama bakıcaz artık :)

Tamam,eve gidince gözlerinide çekerim çok sağolun teşekkürler

@Levent ACAR benim dişi kuş ta erkeğe göre küçük kalıyor.resimlerini koyduğumda ikisi içinde yerli yorum yapılmıştı ama pakistan olma ihtimali var mı? pakistansa bile küçük olması yavru alma açısından sıkıntı yaratır mı? dişi dün başladı yuvalığa girip çıkmaya vakit geçirmeye.

@Levent ACAR benim dişi kuş ta erkeğe göre küçük kalıyor.resimlerini koyduğumda ikisi içinde yerli yorum yapılmıştı ama pakistan olma ihtimali var mı? pakistansa bile küçük olması yavru alma açısından sıkıntı yaratır mı? dişi dün başladı yuvalığa girip çıkmaya vakit geçirmeye.

Hiç bir sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:
d1e7af47bdf44fcc853182750903bb60.jpg
evet dişi kuş bu erkekle arada sırada kavgasıda oluyor alalı bir gün oldu öyle tünekte oturuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Diğer eşini tekrarmı getirsem.
79fd6efd5825b3b563a0e3ba714c03b7.jpg

Geri