petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Arkadaş, Su içmiyor Yem Yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Esxi tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Esxi

Esxi Guest

Selamun Aleyküm, Eve yeni gelen kuşun yem yememesi su içmemesi normalmidir ?

Arkadaşlarsından ayrıldı diye intihar edicek diye korkuyorum, çünki daha önce arkadaşımın kuşu aynı şekilde yemek yemeden su içmeden ölmüş.

Kuşum Sağlıklı görünüyor :)

+

Skype Kullananlar var ise

Fikir paylaşımı vb. her türlü ekleyen olursa çok sevinirim. Muhabbet Kuşu besleyenler ile tannışmak istiyorum.

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    normal bır durum meraklanma

3. Yusuf Akyüz

Çok normal. 1-2 gün yemiyebilirler ya da sizden gizli yerler.

4. Esxi

Esxi Guest

Çok saolun içimi rahatlattınız :)

5. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Ilk aldigimda benim kusumda oyleydi yani normal ;)

6. zuhal emer

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

Sayfayı Paylaş