petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Arkadaş & Yeni Kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve locked tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. locked

locked Guest

Herkese merhaba,

yaklaşık 4 - 5 yıl önce aldığım kuşumun kafesini değiştirdim. Gitmişken ona bir de arkadaş aldım.

Ufak kafese yeni geleni koydum yeni ve büyük olan kafese de eskisini.

Ancak yeni gelen "Erik" adlı arkadaşımız hemen alıştı kafesine eskisi "Jüliet" ise yeni kafesini yadırgadı. Akıllı yemliği daha çözemedi bile.

Alışması için ne yapmalıyım ve sizce ne zaman ikisini tek kafeste birleştirmeliyim?

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    hayırlı olsun bır kac gun ayrı ayrı kafeslerde yan yna dursunlar sonra dişiyi erkegın yanına at

3. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Bu bahsettiğiniz süreç 1-2 saatlik ise sıkıntı edilecek durum yok. acıkınca eninde sonunda yemin nerede olduğunu bilip gidecektir.

4. locked

locked Guest

Tamamdır, yeni gelen ele alışık gibi 8 aylıkmış zaten. Kafesten kendi çıkmak istiyor, parmağımı yaklaştırıyorum hemen geliyor. Umarım ikisi alışır birbirine...

Dün akşamdan beri kafeste pek gezinmedi, yem yediğini de görmedim açıkçası. Yemliğin yerini değiştirdim bakalım ne yapacak.

Sayfayı Paylaş