Karadeniz Pet

Yeni başlamak istiyorum

• Konbuyu başlatan Busenur Yıldızhan
  • Başlangıç tarihi
B

Busenur Yıldızhan

Guest
bende muhabbet kuşu beslemek istiyorum nasıl başlarım neler lazım olur bana

ben biraz bilgi buluyim ne yediğini öğreneyim off çok karışık bişey

Çok zor bir şey değil kuşlardan anlayan bir yakınınız varsa bir pet shop'a gideceksiniz kafes, yem, vitamin vs. ekipman alacaksınız. Eğitmek için kuş besleyecekseniz 30-40 günlük bir erkek yavru muhabbet kuşu alacaksınız bol bol ilgi gösetereceksiniz hepsi bu kadar.

bugün petşoptan baktım erkek 1 yaşında dediler 50 tl istiyorlar sizce pahalımı

Yavru almanız eğitim açısından daha doğru. 1 yaşındaki kuşu eğitmek daha uzun zaman alır. Fiyat cinsine göre değişir ama 50 lira biraz fazla.

bugün petşoptan baktım erkek 1 yaşında dediler 50 tl istiyorlar sizce pahalımı

pet shopdan alırsan kandırırlar seni bu işe gönül vermiş emektar insanlardan gercekden sana alısacak seni cok sevecek seninde onu sevcegin bir kus sahibi olursun tercihim yeni yem kırmaya baslamıs erkek yavru al kıyamazsın böyle güzellik cana yakınlık konuskanlık baglılık bulmazsın sana yakın biirileri varsa onlardan almanı tavsiye ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

özellikle levent beyden alırsan eger ben inceledim süper bir üretimhanesi var ve bu işe gönül vermiş insanlardan böle güzel kus bakan yetistiren birisi zor

Yavru kuş alın derim ve forumda daha uyguna 30 35 e verenler var piyasası böyle

evet bilen arkadaşlarda aynı şeyi söylüyor çok tşk ederm burdan foto atarım şimdilik bye saolun

Ben fikrimi söyledim ağabeyler. Alana da satana da hayırlı olsun inşaallah

Geri