petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni başlamak istiyorum

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve adyge tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. adyge

adyge Guest

izmirliyim, izmirde yaşıyorum ve evimizde kulanmadıgım 1-2 odamız mevcut bunun için üretim yapmak istiyorum ve elbettki kazanç saglamak için izmirde satın ala bilecegim kuş ,kafes ve aksesuar alabilecegim uygun yer tavsiyesinde buluna blirmisiniz .
    birde encok merak ettigim bu işten gerçekten ekmek yenir mi.

not : daha once bu işi yaptım yaklsık 15 sene once fakat kuşlarımı daha yavru almadan calındı bu yuzden uzak durdum ama su an tekrar yapmak istiyorum .

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

İnşallah düzgün bir şekilde işleriniz yolunda gider

3. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    İnternetden satın alabilirsin kargo ile evine gelir veya ilanlara bakabilirsin üretim yapan ama bırakan kişiler satıyor olabilir.Bende izmirliyim bu arada kolay gelsin :)

4. adyge

adyge Guest

bir arkadasım yapacaksan kanarya üretimi yapmak daha mantıklı kazancı daha iyi dedi ama ikileme düştüm

Sayfayı Paylaş