petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni başlıyorum yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ALİ YANAR tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ALİ YANAR
    Gizli

Merhaba kendime yavru bir muhabbet kuşu almaya karar verdim şu an internetten kafes ve diğer aksesuarlarını sipariş edicem.Fakat bir sürü kafes buldum ama hangisi daha iyi olur bilemedim.Daha önce kuş beslemedim fakat hayvanda rahat etsin diye daha büyük bir kafes alayım diyorum.Okuduğuma göre yatay teller daha iyi oluyomuş.Ama bazı dikey telli büyük modellerde buldum.Ayrıca bir kaç tanede papağan kafesi buldum onlarında linkini atıcam.İçinde yaşar mı yaşamaz mı size sormak istedim.Son olarak ilk ekipmanlar olarak ne alayım,ne kadar alayım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Cevap gelirse bu gece sipariş vericem.Olmazsa artık yarına kaldı.
    Baktığım kafeslerin linklerini sıralıyorum

1)Dayang Salma Kafes Renkli 76x45x90 GittiGidiyor'da 146715864

2)Dayang Davul Kafes Uzun 47x47x92 GittiGidiyor'da 148049179

3)Dayang Papağan Eğitim Kafes 52x41x71 [8697421493 GittiGidiyor'da 152966193

4)Papağan Kafesi Silindir Pirinç GittiGidiyor'da 146952181

5)Kuş Kafesi 812/e Pirinç - 52x41x67 Cm. GittiGidiyor'da 152719739

6)Kuş Kafesi 614 - 47x35x85 Cm. GittiGidiyor'da 147109242

7)Dayang Kubbeli Kafes 47.5x36x69 [869742149911 GittiGidiyor'da 152721439

8)Kuş Kafesi 611/e Pirinç - 47x35x70 Cm. GittiGidiyor'da 151505129

9)http://www.canpet.net/dayang-cinevi-beyaz-kus-kafesi-44-5-100-cm

Yorumlarınızı bekliyorum benim için çok faydalı olacak.Tekrar hatırlatmak için kafesin yanında hangi marka yem,ne kadar miktarda,hangi tip oyuncaklar ve aklıma gelmeyen ne kadar aksesuar varsa yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Öncelikle hoş geldiniz,yatay telli muhabbet için daha uygun olduğu söylenir,ileri de yuva takma durumunu da hesaba katarak en az 2 kapılı OLMASINA dikkat ediniz.

3. mehmath

mehmath New Member

Beğenileri:
    1
    hocam o kafesler yavru muhabbet için çok büyükler o kadar büyük kafese şu an ihtiyacınız olmaz simdilik daha ufak bi kafes alıp ilerde yanına eş alırsanız kafesi büyütmeniz daha iyi olabilir yavru kus zaten genelde kafes dısında olacagından büyük kafese gerek yok dedm ama kafeste kalıcaksa devamlı büyük kafes bakabilirsiniz tabi

4. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Hagen S01 kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim , kuşum yavruyken aldım. Geniş alan olması bence sıkış tıkış olmasından daha iyi..

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Hagen vision kafesler hem şık hemde temizlik açısından kolaylık sağlayacaktır.

6. ALİ YANAR
    Gizli

Levent beyin attığı linkten alıcam ürünü.herkese çok teşekkür ederim.Peki başka neler gerekli.Yem tek çeşit mi alayım yoksa iki üç çeşit mi olsun.Yemler kolay bozuluyor mu gram olarak ne kadar almam gerekli

#7 ALİ YANAR, 3 Mart 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mart 2015
  7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Versele Laga karışık muhabbet kuşu yemi şu an en kalitelilerinden biri.
    500gr ambalajı 5-10TL arası satlılıyor. 1 ay yeter sana.

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Gaga taşı,kalamar kemiğini kafesten eksik etmeyin. Kafes veya yem siparişi vereceğiniz yerde yoksa herhangi bir pet shoptan temin edebilirsiniz.

9. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Hangi ildesiniz bilmiyorum ama Kuşu üreticiden yavru erkek almanızı tavsiye ederim hagen s1 çok kullanışlı güzel bir kafes, kuşların ferrarisi diye biliriz

10. ALİ YANAR
    Gizli

11. mehmath

mehmath New Member

Beğenileri:
    1
    O arkadas yalcin kasim eryamanda bir evde uretim yapiyor yerini gidip gormedim ama pvc box konusunda filan biraz konusmuslugum var fiyatlari biraz yüksek ama kuslarinin guzel oldugunu duydum ben ona jumbo sormustm cifti 400 liradan basliyor demisti

12. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdiden hayırlı olsun diyeyim

Sayfayı Paylaş