Karadeniz Pet

yeni bebeler :D

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
artık kırık ve çek kuşta doyuma ulaştığımdan showa kayıyorum. şükür kuluçku da iki show çift var onlara yeni kanlar da katıyorum allah utandırmasın. maşallah diyelim

sarı yüz gri erkek fatih çevik ustadan. mavi dişi saygın salim ustadan. hayrını görürüm umarım.

erkek :

vQoPvO.jpg

12nEl1.jpg

LYoDWJ.jpg

dişi

oYzVRo.jpg

l0zZ6l.jpg

VgyD1q.jpg

maşallah

Maşallah sarı kafa tam damızlık olur.
iyi kandir inşallah.

hepsi güzel maşallah ama ben ilk resimdeki tüye girip çıksın o halini merak ediyorum

Maşallah sarı kafa tam damızlık olur.
iyi kandir inşallah.

Iyi kan iyi Fatih çevik ustanın bende 7 aylık bir dişisi var şu anda kuluçkada 6 yumurta 4 dolu ilk denemesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

hepsi güzel maşallah ama ben ilk resimdeki tüye girip çıksın o halini merak ediyorum

Okanım ben kefilim ona zaten :) göstermicem o zaman kimselere :)

Aynen kafa tüyleri bir açılsın çok farklı olur.
Kus kendini iyice gösterir.

Aynen kafa tüyleri bir açılsın çok farklı olur.
Kus kendini iyice gösterir.

Daha 1,5 aylık 5. Ayda gösterir kendini. Yeni aldığım ve 2-3 gün önce paylaştığım dişi ye de güzel bir erkek bulursam değme keyfime :)

Tamamdır o zaman.
Birde büyük show olacaktı onun fotosu:)

OOooh maşallah, yediği önünde yemediği ardında..

Fatih usta iyi bakar kuşlarına :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Maşallah tosuncuklara

Sağol Cihan usta :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

Tamamdır o zaman.
Birde büyük show olacaktı onun fotosu:)

Başka konu da o :)

Yeni dişim diye diğer tüm konular başlığı altında

Hey masallahh,ustam valla işi ilerlettin..Hayirli uretimlerin olsun Allah nazarlardan saklasin,

fatih çevikte bozuk kuş yok zaten

Aynen ilk Show kuluçkasını onun dişisi sayesin de yaşadım :) benim kızı alırken ona aldığımız albino ile lutino erkeğinden olan yavrulara da ön siparişte bulunucam :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

Hey masallahh,ustam valla işi ilerlettin..Hayirli uretimlerin olsun Allah nazarlardan saklasin,

Âmin Serkan usta bakalım daha çok yol var önümüz de :)

Maşallah hayırlı olsun,tüyü kadar yavruları olsun

Maşallah. Çok güzeller bol üretimler