petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Bir Aşk Doğuyor :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

2. Osman ÖKKEŞ

Eee gençler anlaşmış o zaman bize de hayırlı olsun demek düşer :)

3. Mana

Mana Guest

İnşallah inşallah :) yalnız erkek kuşun beyaz eşi var :) morla da ilgilenmeye başladı çünkü beyaz çiftleşmek istemiyor :(

4. Duranettin ERAYDIN

Çok eşlilik yasal mı orada :)

5. Mana

Mana Guest

Hahahaha değil ama habersiz oluyor :p

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok eslilige karsiyiz.bak sen hemen baska kiza sulanmis seni gidi seni :) aslim hayirli olsun yakinda sehzadelerin gelir insallah

7. Mana

Mana Guest

Sağol canım ama bu da izin vermiyor iyi mi :D bu diğerinden beter hahaha sadece öptürüyor beyaz olan en azından az biraz üstüne çıkınca susuyor ümidim yok henüz :) olur elbet zaten 7 tane kuşum var hayırlısı :) en çok ben sevtap ve senin için istiyorum ;)

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Olucak merak etme tatlim erkek en sonunda zorla ciftlesir benimkiler oyle yapmisti :) ucumuzunde yuzleri eninde sonunda gulecek :)

9. Mana

Mana Guest

İnşallah :) <3

Sayfayı Paylaş