Karadeniz Pet

Yeni bir dışı aldım acaba çiftlesirler mi es tutar mı

İnşallah usta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Tamam işte dişi daha da egilecek ve ciftlesme olacak zamanla
http://i.hizliresim.com/rgGPyP.jpg

Hadi hayırlısı folluk geldi usta ☺

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

Bugun bisey farkettim de, erkek kus disi kusu kasıyordu ne demek oluyor bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

Tamam işte dişi daha da egilecek ve ciftlesme olacak zamanla
Yusuf usta sence eş değiştirsem mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:50 -->-> Daha önceki mesaj 09:33 --

Yoksa biraz daha beklesem mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:50 --

Yani es tuttuğunu nasıl anlarim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:56 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

Çünkü dışı biraz durgun duruyor bizim erkek onu öpmeye çalışıyor

İnşallah usta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

http://i.hizliresim.com/rgGPyP.jpg

Hadi hayırlısı folluk geldi usta ☺

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

Bugun bisey farkettim de, erkek kus disi kusu kasıyordu ne demek oluyor bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

Yusuf usta sence eş değiştirsem mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:50 -->-> Daha önceki mesaj 09:33 --

Yoksa biraz daha beklesem mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:50 --

Yani es tuttuğunu nasıl anlarim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:56 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

Çünkü dışı biraz durgun duruyor bizim erkek onu öpmeye çalışıyor
Bu işin aslı sabırdır. Öyle haftada 1 eş değiştirirsen senin erkek eşsiz kalır. 1 ay belki 2-3 ay sabredeceksin ki eş olacaklar, sonra başlayacaklar icraate.

Folluga erkek giriyor arada goruyorum bu anlama geliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:32 -->-> Daha önceki mesaj 20:31 --

Follugun icine bisey koymali miyim ici bosta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

1 ay oldu hala birşey yok es mı değiştirsem acaba ?

Geri