Karadeniz Pet

Yeni bir kafes sistemi ile daha karşınızdayım sayın forum üyeleri. Yorum bekliyorum

Erti

Meraklı Üye
16 liraya mal ettiğim salma kafesimden sonra , yolculuklar için bir kafes yapmak istedim. Yapacağım kafes hem sağlam , hem kuşlar için güvenli ve güven verici olmalıydı . Elimden geleni yaptığımı ve sadece 8 TL ye yaptığım bu kafesi sizlerle paylaşmak istedim . Kafesin ortasındaki direği , üstüne herhangi birşey düşmesi halinde kafesin sağlamlığını koruması için yaptım . Sağdan ve soldan gelecek rüzgarlara karşı heryerini kapattım . Emsal kafesleri en az 70 TL olan kafesi sadece 8 Tl ye işi hallettim. Önemli olan dostlarımız olan kuşların sağlığı . İyi forumlar .

Image - Hızlı Resim

Image - Hızlı Resim

Image - Hızlı Resim

Image - Hızlı Resim

Image - Hızlı Resim

Güzel, sanki cezaevine mahkum sevkiyatı yapılacakmış gibi bir havası var

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hahaha En fazla 15 saatlik bir yolculuk için katlanmaları lazım

Elinize sağlık
Yazın bende tayin dolayısı ile molalı olarak şahsi arabamla 36 saat kadar bi yolculuk yaptırıcam ama bakalım nolucak. Çift başına 25x25 şeklinde gözler hazırlamayı düşünüyorum alternatif bulamazsam

Son düzenleme:
Önder abi limon kasaları bu iş için çok uygun yada , istediğiniz Ebatta çıta çaktırın ve etrafını kontraplakla kaptırsanız daha düzenli birşey olur . Sonuçta 36 saat yola gidecek . İhtiyaçlarını karşılasa yeterli olur . 1+1 box bile yaptırabilirsiniz , maliyetide düşük olur

Çok fazla bi maliyeti olmazda otomobilin arka koltuğuna sığsın önemli olan o bakalım nasıl olacak hayırlısıyla yerimiz bi belli olsun da

Yolculukta rahat etmelerine dikkat edin.Tasarımınız güzel olmuş.Tam bir salma kafes havası vermişsiniz.