Karadeniz Pet

Yeni bir kuş daha :)

Egecan AF

Yeni Üye
Herkese merhabalar profil resmimde eski kuşum ve yavrusu var 14 yıl baktım fakat maalesef öldü :( adı alişti çok severdim. İnanılmaz derecede iyi konuşurdu abartmıyorum cümle kurardı yatarken iyi geceler derdi yemek yerken afiyet olsun derdi çok akıllıydı.

2 ay sonra yeniden kuş aldım :) umarım onun kadar akıllı olur.

Size tek sorum var diğer kuşum beni bazen ısırırdı. Bu kuşta ısırmamasını nasıl sağlarım? En kaliteli yem ve kafesleri kullanıyorum. Ama yinede ısırıyor çok iyi bakarım kuşlara.

f7c366d32fb827b27dea0964e8cfa731.jpg

Şuan küçük kafesinde (yolculuk kafesi)
Normalde kullandığım kafes: hagen vision m01

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Not: profil resmim değişti

Kuşu avucunuza almayın yapılan en büyük hata avuca içine alıp sevmek sıkmak. Bazı kuşların huyu öyle ne yapsan ısırı genelde dişi kuşlar kemirmeyi ısırmayı sever

Kuşu avucunuza almayın yapılan en büyük hata avuca içine alıp sevmek sıkmak. Bazı kuşların huyu öyle ne yapsan ısırı genelde dişi kuşlar kemirmeyi ısırmayı sever
Tesekkurler ısırmamasını nasıl sağlarım erkek :D ?

Kuşun gagataşı filan varmı yoksa ondanda olabilir. Benimde bir kusum vardi surekli ısırırdı simdiki kusum hic isirmiyor kuşun karekterede bağlı

Kuşun gagataşı filan varmı yoksa ondanda olabilir. Benimde bir kusum vardi surekli ısırırdı simdiki kusum hic isirmiyor kuşun karekterede bağlı
Umarım bunun karakteri uysal olur :):):)

Geri