petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Bir Mubiş Aldım BiKaç Sorum Olacak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve ngeen tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ngeen

ngeen Guest

Merhaba Arkadaşlar;

Dün bi tane mubiş aldım forumdan araştırmalarım neticesinde seçim yaparken yavru ve erkek (konuşması ve alışması kolay olacağı için) olmasına özen gösterdim ve bu doğrultuda satıcınında onayıyla bu mubişi aldım acaba ırkı cinsi ve yavru olup olmadığını forumdaki değerli ve bilgili kullanıcılarımız yorumlayabilir mi ?

Birde sanırım mubiş alışma aşamasında, kafesinde olduğu yerde kalıyor ne ötüyo ne hareket ediyor. kafesin içine elimi sokup parmağımı yavaşça uzatıyorum kaçmıyor hafif bi tepki veriyor sadece buda sanırım normal olsa gerek, ama daha sesini duyamadım hiç :)

#1 ngeen, 24 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Şubat 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    en fazla 2 aylık bir kuş eğitime uygundur

3. ngeen

ngeen Guest

Çok teşekkür ederim ilginiz için acaba erkek mi dişi mi ve sizce sağlıklı duruyor mu acaba ? (satıcı ingiliz kırması dedi )

#3 ngeen, 24 Şubat 2014
  4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuş erkek gibi duruyor resimlerden yerlilere göre de iri gözüküyor kırma olabilir

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşunuz erkek maşaallah güzel bir yavru eğitime de tam uygun çağları ortam değişikliğinden dolayı biraz sessiz kalır şimdilik

6. ngeen

ngeen Guest

iyi ya sevindim, birde size bi sorum olacak dün suluğunu full doldurdum sabah suluk yarıya inmiş şimdi evle konuştum suluk boşalmış kafesin altı göl olmuş acaba suluktamı bozukluk var mubiş mi bişi yapıyo anlamadım.

#6 ngeen, 24 Şubat 2014
  7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Muhtemelen suluğunuzu iyi kapatmamışsınızdır veya bir kırık olabilir eve gittiğinizde kontrol edersiniz

8. Abdurrahman CENGİZ

suluğunuz bozuk kaçırıyor veya çatlak olabilir onu değiştirin

9. ngeen

ngeen Guest

Teşekkür ederim arkadaşlar.

10. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    kardeşim kuşun erkek sesini filan duymaman hareket etmemesi yem yememesi su içmemesi bunlar dogal alışır merak etme hiç bir sorun yok kuşun yavru ve gayet saglıklı sen egitimlere devam et
    saygılar

11. Kabardey

Kabardey Guest

Benim kuşum da çok yeni ve aynı durumdaydı. Bir kaç saat önce ilk kez yemliğinden yedi, hareketlenmeye başladı. Maşallah çok güzelmiş kuşunuz. Kolay gelsin. :)

12. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    biz acemiler konuşan mubişleri görünce bizim mubişlerinde biranda öyle olmasını istiyoruz.sabretmemiz lazım.bende alalı 3 gün oldu yavru yem yiyip uyuyor.

13. EmreSahin

EmreSahin Guest

Aynı şekilde bende bu siteden satış yapan bir arkadaşdan aldım ilk gn bendede öyle oldu şimdi biraz daha hareketli Bu arada Kuşun Çok güzel

14. ngeen

ngeen Guest

Cok tesekkur ederim herkese

15. hüseyin eren

yavru olmasına yavru ama cinsiyete birşey diyemeyeceğim

16. Necati ÜNAL

Erkek bir kuş .

Sayfayı Paylaş