petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni bitme aşamasında Ahşap Kafes modelim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kasaplanca tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Kasaplanca
    Gizli

hobi olarak kafes yapıyordum. Şimdi talebe göre kafes yapıp satıyorum sadece. Kuş üretimine seneye geçicem inşallah.

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bilader eline sağlık.2 katlı istesek ne kadara çıkar.istanbulun neresindensin

3. bnd yapıorm kuşlarımada kkafes onun ıçın sordum bı bayan olarak ugras oluo en azından ama telle yapmamanızı tawsıye ederm cnkı tırnakları taklıo bu sfer kendılerını parçalıolar kurtulmk ıcn bn çıtadan yapıorm

4. Kasaplanca
    Gizli

telle yapıyorum çünkü pvc kaplı teller takılma riski yok evde de besliyorum çok rahatlar.
    sizide tebrik ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:15 -->-> Daha önceki mesaj 00:14 --

teşekkür ederim. Bu kafes iki katlı fiyat olarak 175 tl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:38 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

istanbul Beykoz

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

dişkilarini kolayca temizlemek için güzel.

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    emeğine sağlık bende bi kafes yappayı düşünüyorum acaba böyle sizin gibi salma tipi kafestenmi yoksa youtubede izlediğim bi videodaki gibimi (selahattin güçlünün üretimhanesi) yapayım?sadece bir çift kuşum var çiftleşmeye başladılar

7. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    eline sağlık kafesin güzel olmuş ama 175 TL fazla değil mi böyle bir kafese?

8. Tuan MAKSEL
    Gizli

El emegi fiyat sizin icin iyi ama alici biraz uzak durur pvc 2 katlilar daha makul. Yinede kafesiniz cok guzel

9. Yener GÜNGÖR
    Gizli

Çıtadan nasıl yapıyorsunuz resim koyabilirmisniz bende yapmak istiyorum. Dediginiz gibi ayakları takılınca kendilerini parçalıyorlar kurtulmak için.

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

aynen katılıyorum altı dolaplı olan iki katlı pvc olanlar 150-200 arası.neyse yinede hayırlı satışlar diyelim.

11. Kasaplanca
    Gizli

pvc kafesın fiyatları kadar değil. malıyetım ve verdıgım zamana eş değer bir fiyattır bunlar. Ben ıkı guns restaurantta çalışsam bana mın 120 tl verıyorlar. bu kafese 2 tam gunumu veriyorum. Bakılınca basit ve ucuz gibi görünüyor ancak işler sandığınız gibi değil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

pvc kafesler tıpkı tüneklerin plastik olmasına karşı olduğunuz tip bir düşünce doğmuyormu kafanızda. Bu kafeslerinde bakteri tutma olasılığı plastik tüneklerin bakteri saçma olasılığı kadar var. Hem kafesın 4te 3 kısmı tel olmus olması kuşların daha rahat oynaması ve gezmesi anlamına geliyor.

Beğeniler için teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

bu tip bir kafes yapmanız daha kolay olur sizin için. o kafesin çok uğraşı var ve çok gereksiz kıvrımlar eklemeler var. Genede siz hangisinde tercih ederseniz en güzel olacak şekilde olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

herkesin düşüncesine saygı duyarım pvc kafes için düşüncelerimi az önce paylaştım. u kafeste de çekmece olacak :) dolap olmasada talep o şekilde oldugu için böyle.

12. Celalettin TOPAL
    Gizli

emeğine sağlık güzel kafes

Sayfayı Paylaş