Karadeniz Pet

Yeni boncuk atladı yuvadan :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Maşallah rengi çok özel yavrum da yuvadan atladı sağlıkla hem kırıp anne babadan ayrılır işallah. Hikaye yazmıyoruz üretiyoruz ;)

Maşallah

Maşallah.
Ömrü uzun olsun İnşallah.
Sağlıkla büyüsün.

Masallah ercan usta cam glbl saglikla buyusun

masallah bu renklerde bulsam alıcam bende bi dişi erkek kusuma :)

masallah bu renklerde bulsam alıcam bende bi dişi erkek kusuma :)

sağolun gönlünüzce olsun işallah bulursunuz bir an önce :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

maşallah maşallah :)

sağol berkay usta :) bakıcı kırık ayarlama çalışmalarından :) bu gidişle bakıcılıktan vazgeçip direk bunları üretime sokucam galiba :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Masallah ercan usta cam glbl saglikla buyusun

sağolasın cihan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:31 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

Maşallah.
Ömrü uzun olsun İnşallah.
Sağlıkla büyüsün.

teşekkürler uğur :)

Maşallah, ozel bir renk gelmiş, bereketli üretimler olsun.

yerli kus seviyorum bende sadece bu renklerde bulmak zor baya petshoplara kaldım sanırım :D

biliyosun ben kırmaya bayılırım :D
sende düşünme geçiş yap ;)

Yeteri kadar var aslında ama bunlar babadan yana özel :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

yerli kus seviyorum bende sadece bu renklerde bulmak zor baya petshoplara kaldım sanırım :D

Bende hazır bulmadım eşlemeler le çıktı renklerin hepsi ılk anaçlarımın renginde bir yavru alamadım hep farklı renkler çıktı. Alacağınız dişiyi iyi seçerseniz güzel renkte yavrular alabilirsiniz hazırdan daha keyifli oluyor emin olun her kuluçkada farklı renk heyecanı

Yeteri kadar var aslında ama bunlar babadan yana özel :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

Bende hazır bulmadım eşlemeler le çıktı renklerin hepsi ılk anaçlarımın renginde bir yavru alamadım hep farklı renkler çıktı. Alacağınız dişiyi iyi seçerseniz güzel renkte yavrular alabilirsiniz hazırdan daha keyifli oluyor emin olun her kuluçkada farklı renk heyecanı

benim 2 aylık kusum var erkek cagırınca falan gelıyor ona bı dısı alcam böle sizin ki gibi satmazsınız dimi istanbuldayım :D

benim 2 aylık kusum var erkek cagırınca falan gelıyor ona bı dısı alcam böle sizin ki gibi satmazsınız dimi istanbuldayım :D

Beğenin için teşekkürler ama bu yavru ve kardeşlerini show erkekle kırık dişi yi çiftleştirerek alıyorum 2 kuluçkadır. Show kuşlarından daha iyi sonuç alabilmek adına bunları bakıcı kullanacağım ıri olduklarından. Daha erkek küçükmüş ilerde bu tonlardan çıkarsa tabi ki veririm ama şu anda ne anaç ne de yavru satıyorum.

Beğenin için teşekkürler ama bu yavru ve kardeşlerini show erkekle kırık dişi yi çiftleştirerek alıyorum 2 kuluçkadır. Show kuşlarından daha iyi sonuç alabilmek adına bunları bakıcı kullanacağım ıri olduklarından. Daha erkek küçükmüş ilerde bu tonlardan çıkarsa tabi ki veririm ama şu anda ne anaç ne de yavru satıyorum.

tmm hocam tesekkurler inşallah daha guzelleride olur :)

Güle güle besleyin renkleri çok güzel maşallah.

Maaşallah yine şirin ve güzel bir yavru ,buda poposunun üstüne oturmuş sanki :) güle güle büyütün.