Karadeniz Pet

Yeni burun

• Konbuyu başlatan OğuzErler
  • Başlangıç tarihi
O

OğuzErler

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşumun konusu vardı burada orda var 1 hafta önceki fotoğrafları felan ama merak ettim ceresi dönmeye başladı ama tahminim erkek acaba profesyonel biri konuya açıklık getirebilir mi
ytuhu7a8.jpg
uqe2epyt.jpg
a9a7y5yq.jpg
ymegupaq.jpg

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:29 -->-> Daha önceki mesaj 01:28 --

Flaşsız anca bu kadar flaştan rahatsız oluyor zaten

Erkek kuşunuz

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

emin misiniz cere deliklerinin etrafı beyazladı ışık altında maviliği kesin görüyorum ama güneş ışığında koyu mavi gibi aklım karıştı bazı cinsler böyle gözüküp değişiyo dişi oluyo sonra

Profesyonel biri olmamakla birlikte kuşunuz erkek :)

Olmaz hocam dişi falan kuşunuz yuvadan yeni atlasa anlarım da :) beyazlık net olmalı dişi olması için burun çevresinde pembemsi bi renk var burun çevresinde bu yüzden erkek

Son düzenleme:
nasıl yani kafam karıştı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:46 -->-> Daha önceki mesaj 01:45 --

Birde o gögüs üst kanat ve kanat altındaki fırlamış tüyler neden olabilir yavru olduğu için tüy mü atıyor? 1,5 2 haftadır öyle atmadı tüyleri

Erkek kuşunuz karışmasın hiç :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:49 -->-> Daha önceki mesaj 01:47 --

Stresten olabilir o yaşta tüy dökümüne girmez

1 hafta önce çekmiştim fotoğrafları.. o tüylerinin o halleri tüy atıcağı için mi?

Geri