petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni cennet papaganı ve eski muhabbet kusum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve quatro tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. quatro

quatro Guest

Benm bir muhabbet kusum var ama bana neredeyse alıstı hala biraz kacıyor ama omzuma parmagıma cıkı yor yanına arkadas cennet papagaı alsam egitilrmi oda kolaymıdı ????

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Eğitilmesi istenen kuşların tek olması gerekir.

Farklı kuş türleri de aynı kafeste beslenmeyip aynı ortamda da salınmamalı..

3. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Benim arkadasın 1 çift cennet 1 çift muhabbet vardı aynı büyük kafeste aynı yuvaya giriyodu 4 ü de (cennetlerin yuvasına) 3 4 tanede yumurta vardı hiç bisey yapmıyolardı :s

4. alperrr46100

muhabbet kıskanır bence ayrıca muhabbet kuşu çok daha kolay evcilleşir cennet çok daha zor ikisinide besledim cennet lerin ısırma huyuda var ve muhabbet gibi değil çok güçlü ısırıyolar :)

5. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Ay hemde nasıl eli yopuyo insanın :D :D sanki ara papağanı :D

6. alperrr46100

benimde vardı biliyorum ikisinide yanyana koyduğumda sorun yoktu ama ayırdığımda cenneti sevince kıyamet kopuyodu :D

7. Lady Gaga

Lady Gaga Guest

Ne fenalar yaa :D

Sayfayı Paylaş