Yeni çift aldım bakar misiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk ÇELEN tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Merhabalar. Uzun zaman sonra muhabbet çifti aldım. Irklarina, yaslarina, ciftlesirler mi durumlarina falan bakabilir misiniz acaba rica etsem :)

2. SencerSancak

SencerSancak Profesyonel

Beğenileri:
    58
    Maşallah.Erkek kızışmış ama dişi pek kızışmamış sanki.Yaşlarını bilemeyeceğim biraz daha yakından çekseniz anlaşılabilir.İkisi de yerli diye düşünüyorum.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    189
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    #3 Levent ACAR, 2 Nisan 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Nisan 2016
  4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    515
    Konu iki defa açılmış olduğundan diğer konu silinmiştir. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ın diğer konuda vermiş olduğu cevap bu konuya taşınmıştır.

5. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Internetim sorunlu oldugundan 2 defa acilmis sanirim farkinda degildim tesekkur ederim sizi ugrastirdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Cok tesekkur ederim yorumunuz icin abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Yaslari tam olarak lazim degildi levent abi eriskin dedi yani sormak istedigim ciftlesmeye hazirlar mi eriskinler mi diye sey yapmistim :)

Sayfayı Paylaş