Karadeniz Pet

Yeni Çift hakkında sorular yaşı cinsi vs

• Konbuyu başlatan Ahmet Atdag
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Atdag

Guest
arkadaslar merhaba bugün itibariyle yeni çiftimi almış bulunuyorum.
Çifthanenin ara bölmesini kapatıp eski çiftin yanına koydum.

Sizce yaşları ve cinsleri nedir ?

Ve en cok sormak istedigim sey ilk temaslarında birbirleriyle kavga ettiler sanki yeni erkek ikisine de sataştı biraz gagasıyla tellerin arasında. Sizce arayı komple kapatmalı mıyım ?

v0xcm.jpg

v0xcy.jpg

v0xdx.jpg

v0xdz.jpg

Konumlandırma bu şekilde sizce bir problem olur mu ?

v0xdv.jpg

bence arayı ahşap bir bölme ile kapatın, birbirlerini görmesinler, kuşlar yerli bu arada, parçalı çift eş değilse belirli bir süre sonra dişilerin yerlerini değiştirebilirsiniz... hayırlı olsun...

bence arayı ahşap bir bölme ile kapatın, birbirlerini görmesinler, kuşlar yerli bu arada, parçalı çift eş değilse belirli bir süre sonra dişilerin yerlerini değiştirebilirsiniz... hayırlı olsun...

Teşekkür ederim parçalı çift es erkek yem kusuyor kur yapıyor filan. Ben de arayı ahşap bir bölmeyle kapatmayı dusunuyorum ama iki gun gözlemlemek istiyorum davranışlarını.

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:20 --

Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaslar

Bir çift muhabbet.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:42 --

Güncel

Bir çift muhabbet.

Bence çok sorun etmiyorsa arayı kapatmayın şahsen ben öyle yaptım ve 2 çiftinde yavruları var

Bence çok sorun etmiyorsa kapatmayın şahsen ben öyle yaptım ve 2 çiftinde yavruları var

Ekin bey eski çift cok meraklı ve cok ilgili ama yeni çift biraz agresif olunca kavga ediyorlar simdi bölmeyi komple actım daha iyi gözlem yapabilmek icin gercekten iyi anlaşamıyorlar. Ama zamanla tabi. Bu arada disinin yası hakkında birsey söyleyebilir mısınız ?

Bir çift muhabbet.

Ekin bey eski çift cok meraklı ve cok ilgili ama yeni çift biraz agresif olunca kavga ediyorlar simdi bölmeyi komple actım daha iyi gözlem yapabilmek icin gercekten iyi anlaşamıyorlar. Ama zamanla tabi. Bu arada disinin yası hakkında birsey söyleyebilir mısınız ?

Bir çift muhabbet.

Arada bizim erkekler de kavga ediyor ama 5 10 saniye sürüyor. Yavru almak için arayı telle kapatmalısınız. Yani gozlemlemeye gerek yok sadece zaman kaybı olur. Dişiniz yaklaşık 10 11 aylık.

Teşekkür ederim bana biraz küçük gibi gelmişti cunku ikisinin de kuyrukları kısa. Simdi arayı kapattım sanırım alışana kadar boyle sürecek cunku eski çift cok meraklı bu da yeni çifti rahatsız ediyor sanırım

Bir çift muhabbet.

Geri