petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Çift hakkında sorular yaşı cinsi vs

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag

arkadaslar merhaba bugün itibariyle yeni çiftimi almış bulunuyorum.
    Çifthanenin ara bölmesini kapatıp eski çiftin yanına koydum.

Sizce yaşları ve cinsleri nedir ?

Ve en cok sormak istedigim sey ilk temaslarında birbirleriyle kavga ettiler sanki yeni erkek ikisine de sataştı biraz gagasıyla tellerin arasında. Sizce arayı komple kapatmalı mıyım ?

Konumlandırma bu şekilde sizce bir problem olur mu ?

2. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bence arayı ahşap bir bölme ile kapatın, birbirlerini görmesinler, kuşlar yerli bu arada, parçalı çift eş değilse belirli bir süre sonra dişilerin yerlerini değiştirebilirsiniz... hayırlı olsun...

3. Ahmet Atdag

Teşekkür ederim parçalı çift es erkek yem kusuyor kur yapıyor filan. Ben de arayı ahşap bir bölmeyle kapatmayı dusunuyorum ama iki gun gözlemlemek istiyorum davranışlarını.

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:20 --

Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaslar

Bir çift muhabbet.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 12:42 --

Güncel

Bir çift muhabbet.

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Bence çok sorun etmiyorsa arayı kapatmayın şahsen ben öyle yaptım ve 2 çiftinde yavruları var

5. Ahmet Atdag

Ekin bey eski çift cok meraklı ve cok ilgili ama yeni çift biraz agresif olunca kavga ediyorlar simdi bölmeyi komple actım daha iyi gözlem yapabilmek icin gercekten iyi anlaşamıyorlar. Ama zamanla tabi. Bu arada disinin yası hakkında birsey söyleyebilir mısınız ?

Bir çift muhabbet.

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Arada bizim erkekler de kavga ediyor ama 5 10 saniye sürüyor. Yavru almak için arayı telle kapatmalısınız. Yani gozlemlemeye gerek yok sadece zaman kaybı olur. Dişiniz yaklaşık 10 11 aylık.

7. Ahmet Atdag

Teşekkür ederim bana biraz küçük gibi gelmişti cunku ikisinin de kuyrukları kısa. Simdi arayı kapattım sanırım alışana kadar boyle sürecek cunku eski çift cok meraklı bu da yeni çifti rahatsız ediyor sanırım

Bir çift muhabbet.

Sayfayı Paylaş