Karadeniz Pet

Yeni cift mubisimin irk cinsiyet yas ve saglik bilgisi hakkinda

Yasin YENİLMEZ

Yeni Üye
http://i.hizliresim.com/WVybXP.jpg

N5dAL5

a>
Üstadlar yeni sahiplendigim mubislerimin yas irk ve cinsiyetleri hakkinda yardimci olabilirmisiniz

Son düzenleme:
Bu sekilde bilmemiz zor ama hizliresim.com a yükleyip forum yazan linki buraya yapıştırmaniz gerekir

Son düzenleme:
Fotoğraf olmadan bunu söyleyemeyiz.
Hayırlı olsun diyelim.

soldaki erkek sağdaki dişi yerliye benziyorlar. yaş olarak ustalar daha iyi yorum yapabilirler ikiside genç kuşa benziyor. Farklı açıdan resimde isteyebilirler ırk için :)

Son düzenleme:
Öncelikle Güle Güle besleyiniz,soldaki erkek,Sağdaki Dişi kuşlar daha 2-3 aylık civarı kardes falan değiller değil mi?

Son düzenleme:
Maşallah güzel çift hayırlı olsun

bilmiyorum hocam petshopdan aldim ama erjek buyuk duruyo kardes degillerdir buyuk ihtimal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

hocam ikiside tuy dokumune giriyo bu donemde neler onerirsiniz

Erkeğin de öyle dişiden çok bir Büyüklüğü yok gibi,strese bağlı olabilir ama daha tüye girmemiş gibiler arada banyo verin,ama ceyranda sakın kalmasınlar

Banyoluğa tepkisiz kaldıkları durum oluyor,ama havalar biraz ısınınca girerler,bir defasında yeşillk banyoluğun önüne düşmüştü,sonra onun bahanesiyle girmişlerdi

Erkek 6 ay civarı gibi geldi dişi olan da 2-3 aylık civarı. :)

Son düzenleme:
Sağdaki dişi soldaki erkek dişi 4 ay civarı erkek ise 6 aydan büyük yerliler Güle güle besleyin

Yardımcı olan bütün üstadlara teşekkür ediyorum. İnş yavrularını aldığım zaman sizlerle paylaşacağım aşırı heyecanlı bir şekilde beklemekteyim :)