petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni cift yer deyisme sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Qulamhuseyn Qurbanov tarafından 20 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0
    yeni cift yer deyisme

Arkadaslar dun 2 yeni cift aldim birinin 1yumurtasi vardi kendisiyle birlikde getirdim koydum yeni yuvaligna sonra cikti hiç girmiyor kendiside halsiz yumurtlamaq istiyor ne yapim?????? Yumurta dunden kalib uzerine oturmiyor Obiri cift yuvaya herde giriyor oda yumurtlamaq istiyor ondan sorunum yok..

#1 Qulamhuseyn Qurbanov, 20 Ocak 2015
    Son düzenleme: 20 Ocak 2015
  2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dışardan gelen kuşlar yer değişikliğinden dolayı size geldiğinde yumurtaya yatmaması normal. Eğerki 1-2 saat olduysa ve halen yumurtaya yatmıyorsa dişiyi yormayın yumurtayı yuvalıktan alıp atın.Birdahaki kuluçkada umarım sorunsuz bir şekilde yavrularına kavuşursunuz.

3. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş