Karadeniz Pet

yeni çift

Eren BAG

Meraklı Üye
bnm dişi bir muhabbet kuşum vardı.Gittim aynı yaşlarda bi erkek aldım (dişiden biraz daha iri) eş tuttu gibiler birbirlerin yem kusuyolar öpüsüyolar ama bana diş daha baskın gibi geldi bu üremelerine bi engel oluşturur mu?

Dişi erkekten yaşça çok büyük değilse pek bir problem olmaz.

dişi 8.5-9 aylık satın aldığım adamada sordum aldığı kuşta 9 aylıkmış . peki ne zaman yumurta alabilirim bide yavruluk takmalımıyım?

dişi kafese alışkın oldugundandır o baskınlıgı, başka bir kafesin varsa dişiyi ayır 10gün, erkek kafesi iyice benimsesin.

tmm peki birleştikten sonra hemen
yavruluk koymalımıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:47 -->-> Daha önceki mesaj 11:46 --

bide dişi erkek geldikten sonra cere beyazdı kahverengi olmaya başladı
acab dişi kızışıyomu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:47 --

?????????????????????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:15 --

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:00 -->-> Daha önceki mesaj 13:05 --

????????????????????????

10 gün sonra dişiyi kafese at, 2 gün sonra da yuvalıgı tak.. erkek dişiden baskın olur.

tmm teşekurler peki ırkları ve kızışkınlık durumları hakkında yorum dicem fotoğrafları bi türlü atamadım nasıl atılıo

Eren bey , onu soruyorum dediğiniz yazının üstünü tıklayıni KORDON arkadaş link koymuş bunun anlatımını görebilirsiniz..

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dtmmmm teşekürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:17 --

WWDyJL.jpg

8mz3GQ.jpg

y2qD2j.jpg

REDvb7.jpg

REDvoZ.jpg

NYDolY.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

ırkları ve kızışkınlık durumları hakkında yorumm........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:03 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

yorummmmmmmmmm....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:17 -->-> Daha önceki mesaj 12:12 --

mmmmmmmmmm

yerli bir yaşın üstündeler güzel kuşlar birbirine yakışmışlar ve anlaşmışlar

teşekülrler....satın aldığım adam direk kendi bir kuş şeçti koydu anlaşmazlar diye korktum ama anlaştılar . peki acaba ne zmn yavru alabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:23 --

????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 12:39 --

???????????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

??????????????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

yorummmmmmmmmmm.....

teşekülrler....satın aldığım adam direk kendi bir kuş şeçti koydu anlaşmazlar diye korktum ama anlaştılar . peki acaba ne zmn yavru alabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:23 --

????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 12:39 --

???????????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

??????????????????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

yorummmmmmmmmmm.....
valla bende 9 çift kuşvar 3 aydır bekliyom daha tık yok :D sabır gerekiyor

erkek kızışmış dişide kızışmaya başlamış eş tutmuşlarsa kuşlar hazırsa çiftleşirler ama sabır işi şunu bil yeter belki bakarsın yuvalığı taktığın gün çiftleşirler belki 6 ay sonra veya hiç çiftleşmezler :D

Dişinin gözü dönmüş nasıl bakıyor erkeğe :D Erkek biraz daha alışsın ortama çiftleşir bunlar çok sürmez gibi.

inşallah dişide çok istekli zaten:D inşallah çok beklemeyiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:32 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

peki bunların yavruları olsa lutino, albino veye mavi muhabbet kuşu olabilirmi acaba ?????

inşallah dişide çok istekli zaten:D inşallah çok beklemeyiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:32 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

peki bunların yavruları olsa lutino, albino veye mavi muhabbet kuşu olabilirmi acaba ?????

Kanında ne varsa kuşların o çıkar alakasız renklerde çıkabilir her yavrunun rengi farklı olabilir kısmet yani :D

Geri