Karadeniz Pet

Yeni Çift

Mubiş5

Meraklı Üye
9v1ado.jpg

arkadaşlar resimde gördüğünüz yeşil renkliyi şimdi aldım bir takım sorularım olacak :)
1.Ne zaman çiftleşirler ?
2.Yeşili Kaç aylık ?

Şimdiden Teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yok :D Yanına yeni biri gelince böyle oluyor sonra yapmıyor bir daha
ve arada sırada tek ayak üzerinde duruyor

Son düzenleme:
öndeki sarı-siyah yavru gibi duruyor... yeşillinin kafa çizgileri gözükmüyor, dolayısıyla olgun bir kuş olduğunu düşünüyorum. yakından çekerseniz daha net yorum yapanlar olur... ustalar daha iyi bilir... ;)

Bence altı aylıktan daha küçük...

sarı kuşun yavru bi kere kafasındaki çizgiler gagasına kadar uzanıyor çünkü yeşil kuşun ergin alnı temiz bu yüzden çiftleşme olmaz sarı kuşunun ergin olası lazım

Çiftleşme Olmazmı yani :( Ben Çiftleşirler diye aldım kesinmi yani çiftleşmezlermi :(
Peki Sarı Kuş Ergin olunca çiftleşme olurmu ?

Son düzenleme:
Çiftleşme Olmazmı yani :( Ben Çiftleşirler diye aldım kesinmi yani çiftleşmezlermi :((((

çiftleşme olmaz diye bişey yok. eş tutarlarsa tabiki yavrularlar. ancak sarı-siyah olan henüz yavru gibi duruyor, onun hazır hissetmesi için biraz zaman geçmesi gerek... Tahminimce arkadaş çiftleşme olmaz derken onu kastetti...

Çiftleşme Olmazmı yani :( Ben Çiftleşirler diye aldım kesinmi yani çiftleşmezlermi :(
Peki Sarı Kuş Ergin olunca çiftleşme olurmu ?

elbette çiftleşme olur sadece sarı kuşun daha yavru ergin olunca çiftleşirler eş tuttarsa tabi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

çiftleşme olmaz diye bişey yok. eş tutarlarsa tabiki yavrularlar. ancak sarı-siyah olan henüz yavru gibi duruyor, onun hazır hissetmesi için biraz zaman geçmesi gerek... Tahminimce arkadaş çiftleşme olmaz derken onu kastetti...

evet onu kastetmiştim

Çok Korktum Sağolun Hiç Çiftleşmezler sandım bende oh bea rahatladım çok sağolun

Geri