Karadeniz Pet

Yeni Çifthane kafesim

sertaç

Meraklı Üye
Yaz gelene kadar kuşlarımın yeni kafesi umarım küçük olduğu için
20161202_150227.jpg
üzülmemişlerdir. :(

aynı kafesten benimde vardı fakat hiç memnun değillerdi. Özellikle dişi kuşum nerdeyse hiç ötmüyordu, dikey telde baya problem oluyordu, temizliğide zordu. hagen vision s01 kafese geçtim dün itibariyle

Evet gerçekten kuşlar için küçük temizlik sorunu var çekmeceli olmadığı için altlıgı sökmek lazım fakat şuanda başka kafes alacak param yok zaten kış için bu kafesi kullanıyorum kısmetse yaza doğru Allah nasip ederse mdf katlı kafesi kullanıcam.

Evet gerçekten kuşlar için küçük temizlik sorunu var çekmeceli olmadığı için altlıgı sökmek lazım fakat şuanda başka kafes alacak param yok zaten kış için bu kafesi kullanıyorum kısmetse yaza doğru Allah nasip ederse mdf katlı kafesi kullanıcam.
Aynı kafes bendede vardı altını kestim ve kendim çıtalarla bir tava yaptım. Temizlik kolaylaştı ve kuşları hareket ettirmeme gerek kalmadı. şimdi çok memnunum kuşlardan yanada sıkıntı yok

Aynı kafes bendede vardı altını kestim ve kendim çıtalarla bir tava yaptım. Temizlik kolaylaştı ve kuşları hareket ettirmeme gerek kalmadı. şimdi çok memnunum kuşlardan yanada sıkıntı yok
Çok iyi fikir gerçekten sizin için kolaylık olmuştur güle güle kullanın.

Geri