Karadeniz Pet

Yeni Çifthanem

Hayırlı olsun. Kuşlar gelince onları da bir görelim bakalım.

çifthaneyi ve yuvalıkları nerden kaç paraya aldınız acaba bilgi verirmisiniz.bir de ölçüleri nedir çifthanenin [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]

hayırlı olsun bol üretimler
Eyvallah dostum çok sağol. İsteyen herkese inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:39 --

çifthaneyi ve yuvalıkları nerden kaç paraya aldınız acaba bilgi verirmisiniz.bir de ölçüleri nedir çifthanenin [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]
80 lik çifthane. Bana yavruluklar 12 liraya falan geldi folluklarıyla. kafeste 70'e geldi. Tanıdık olduğu için. İzmir den arkadaşımdan(abimden aldım)

kafes iyi, maşallah,
yalnız her bi bölüme 2 adet tünek yeter...
kalabalık olmuş böye...

kafes iyi, maşallah,
yalnız her bi bölüme 2 adet tünek yeter...
kalabalık olmuş böye...
teşekkürler. Daha içini doldurmadığım için görsel olarak koydum. Bende minikler geldiğinde 2 tane bırakmayı düşünüyorum içinde.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:47 --

teşekkürler. Daha içini doldurmadığım için görsel olarak koydum. Bende minikler geldiğinde 2 tane bırakmayı düşünüyorum içinde.
Hatta yuvalıklara paralel düşünüyorum tünekleri de

Maşallah hadi hayırlı olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:04 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

Yalnız tünek sayısı bana biraz fazla geldi.

İnş çok güzel düşünmüssün ayrıca vasıflı kuş beslemek en mantıklısı ama dediğim gibi tünek sayısını bence azaltın ve hareket etmesin iyice sabitleyiniz.

Hayırlı olsun kafes ölçüleri kaça kaç

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnş çok güzel düşünmüssün ayrıca vasıflı kuş beslemek en mantıklısı ama dediğim gibi tünek sayısını bence azaltın ve hareket etmesin iyice sabitleyiniz.
Gayet sağlam tünekler. Aynen tünek sayısını 2 yapacağım ve yatay olacak yuvalığa. Vasıflı olsun. Zaten 1 takım yerli kuşum var. Kıyamıyorum onlara hiçbir şekilde.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

Hayırlı olsun kafes ölçüleri kaça kaç

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim. 80'lik çifthane. Genişlik: 80 cm, Yükseklik: 38 cm, Derinlik: 35 cm

Eyvallah dostum çok sağol. İsteyen herkese inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:39 --

80 lik çifthane. Bana yavruluklar 12 liraya falan geldi folluklarıyla. kafeste 70'e geldi. Tanıdık olduğu için. İzmir den arkadaşımdan(abimden aldım)

Güzel hayırlı olsun

buda benim cifthanem orta bölmesi hem plastik hem telli

alt tabanında hem tel ızgara var hemde plastik taban

1 sınıf paslanmaz boyası atmaz egılmez bukulmez demir.

10923089_352988631552803_1734774722_o.jpg

Son düzenleme:
Ortasına bir de kontraplak eklersiniz,birbirini görmezlerse iyi olur.

Hayırlı olsun, içini dolu olarakta görmek isteriz.
İnşallah en yakın sürede dolacak içi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:11 --

Güzel hayırlı olsun

buda benim cifthanem orta bölmesi hem plastik hem telli

alt tabanında hem tel ızgara var hemde plastik taban

1 sınıf paslanmaz boyası atmaz egılmez bukulmez demir.

10923089_352988631552803_1734774722_o.jpg
Güzel hayırlı olsun sana da

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:12 --

kardeşim hayırlı olsun. Kuşların da yavrularının da fotolarını bekliyorum sabırsızlıkla.
Dostum çok sağol. Sana demiştim ya ay sonunda gelecek birisi diye. Onu bekliyorum bende kuşlar için.

Süper abi. Vasıflı güzel kuşlar mantıklı gerçekten. Ben de istesem güzel bir damızlık var mıdır acaba?

Jumbo çift iyide 40 cm ilk yerde sadece üremek için hapis gibi oluyor gibi hissediyorum :( ben cifthane aldım sonra cok daraldıklarını hissettim iki çifti ayrı ayrı büyük kafeslere koydum . hayırlı olsun bu arada :)