petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni çiftim hakkında bilgi...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim ÇALIŞ tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. İbrahim ÇALIŞ

arkadaşlar bu çifti yeni aldım kuşlarım hakkında bilgi verirseniz sevinirim yaş ırk cinsiyetleri ve kızışma durumu hakkında şimdiden teşekkürler ...[​IMG][​IMG][​IMG]

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ikisi de yerli. erkek 8 aylık civarı, dişi 2-3 aylık. Erkek yakında çiftleşecek duruma gelir ama dişi için daha çok var. tabi bazı dişiler 5-6 ayda çiftleşebiliyor ama nadir. bu arada mavi dişi, yeşil erkek.

3. İbrahim ÇALIŞ

yalnız dişi 3 4 aydan fazladır arkadaşımda duruyordu 2 3 aylık olması imkansız gibi :) TEŞEKKÜR EDERİM DEĞERLİ YORUMUNUZ İÇİN

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Valla dediğiniz gibi olabilir ama ben 4 aydan fazla olduğunu düşünmüyorum.

5. İbrahim ÇALIŞ

Peki tekrar teşekkür ederim kadir bey :d

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    İlk yoruma katılıyorum dişi kuş en fazla 3 aylık. Kuşlardan yumurta almak istiyorsan erkeğinle yaşıt bir dişi almalısın yok ben bu dişiden alacağım diyorsan beklemelisin iki kuşta yerli.

7. Ali KOÇAK

kuşlar tüyden çıkınca güzelleşir bence5-7 aylık civarı güle güle besleyin.

8. Yusuf ŞANLI

Erkek hazir kizismis ama arkadaslarin da dedigi gibi disi daha yavru minimum 4 5 ay beklemen lazim disinin hazir hale gelmesi icin

Sayfayı Paylaş