petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni çiftim hakkında bir soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uğurbahçeli tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dün üreticiden bir çift muhabbet kuşu almıştım alırken aynı kafestelerdi ve aldığım kişi eş olduklarını söyledi ama ilk etapta 3 hafta boyunca kafesi ikiye böl ve ayrı dursunlar dedi bende eve getirince söylediği gibi kafesi ikiye böldüm ama bugün aradaki teli alıp birleştirip gözlemledim ve kuşlar baya iyi anlaşıyor birbirlerini kaşıyor ve öpüşüyorlar simdi kararsız kaldım sizce ayırmalımıyım kuşları bir süre üretici arkadaş neden böyle yapmamı istedi obuda anlayamadım sizlerin fikirleri nedir merak ediyorum

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yeni cift olacak kuslara uygulanan ve kavga eden kuslara uygulanan yontem. Kuslar zaten esse gerek yok.

3. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler yorumunuz için üretici bana eş olduklarını söyledi ama anladığım kadarıyla henüz yeni eş tutacaklar bugün birleştirip gözlemlediğimde eş tutmuşa benziyorlardı ama bir müddet ayrı tutmanın bir zararı olurmuş sizce

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kustan kusa degisir. Bence kavga yoksa ayirmaya da gerek yok.

5. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Kuşların daha çok kızışmalarını sağlamak için demiştir diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş