Karadeniz Pet

Yeni Çiftim Hakkında Düşünceleriniz?

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Kuşları Seçerek Beğenerek Aldım.Ancak Kafama Takılan Merakla Sormak İstediğim Soruyu Sormadan Geçemeyeceğim.

Biraz Suskunlar 1.Günleri

1-Kuşlarımda Bir Sıkıntı Varmı ?
2-Halsizlik Vb.
3-Dişi Kuşum Kuyruğu Neden Aşağıda Salmadan Seçmiştim. Yumurtamı Acaba ?
4-Dişi Kuş Yağlı Dediler Acaba Yağlanma Sıkıntı Oluştururmu Veyahut Yağlanma Çiftleşmeye Engel İse Ne Yapmam Gerekiyor?
İnşallah Çift Olurlar Farklı Farklı Yerlerden Temin Ettim Kuşları :)
Bunlarda Kuşlarımın Resimleri; Video Resimlerin Altındadır.

kY8aXD.jpg

Nb2dOX.jpg

aBNa1Q.jpg

Y5EaOZ.jpg

8EL3N7.jpg

[YOUTUBE]vSHcRRMuJOs[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Yağlı değil erkekde dişide gayet sağlıklı resimlerden görüldüğü kadarı ile erkek sarı yüz gayet güzel. Maşallah.

kuşlar sizden korkuyor :) alışana kadar böyle olur güzel kuşlar maşallah yağlanma çiftleşmeye engel mi bilmiyorum

abi yuvalıkla ilgilenme yoksa yumurta yoktur benim kuşta böyle duruyordu hiçbişi olmadı yani

Teşekkürler Diğer Arkadaşlarda Yorumlarını Eksik Etmezler İnş. :)

Yağlı değil erkekde dişide gayet sağlıklı resimlerden görüldüğü kadarı ile erkek sarı yüz gayet güzel. Maşallah.

Maşallah ,kisi de çok güzel kuşlar.
Ben bir sıkıntı görmedim. Kanat eğriliği olur o kadar, yağlanma aşırı problem değil.
Hayırlı üretimler olsun.

Teşekkürler Tunç Bey Ancak Yemek Yediklerine Hiç Şahit Olamadığım İçin Tedirginim Biraz.

Kuşlar saglıklı görünüyor, eş olurlar inşallah..

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Maşallah ,kisi de çok güzel kuşlar.
Ben bir sıkıntı görmedim. Kanat eğriliği olur o kadar, yağlanma aşırı problem değil.
Hayırlı üretimler olsun.

Yağlanma aşırı problem değil diyorsun Abide yumurta Sıkışması Yağlı kuşlarda daha çok görülmüyor mu Birde fotoda Bence Yağlanma yok gibi değil mi abi ?

Bana Yok gibi Geldi olsaydı Böyle olmazdı şişko yağ tenekesi :) olurdu. Bu arada daha yeni gelişler gece yem yerler siz yokken.Levent Abi sen Saten Yağlanma Var demedin ki Abi :D

Son düzenleme:
Bana Yok gibi Geldi olsaydı Böyle olmazdı şişko yağ tenekesi :) olurdu. Bu arada daha yeni gelişler gece yem yerler siz yokken.Levent Abi sen Saten Yağlanma Var demedin ki Abi :D

İnşşallah Sadece 1 Kez Şahit Oldum Açlıktan Bitkin Düşüp Ölmesinlerde Aman Aman. Severek Aldım :)

Onlar Yem yerler Geceleri Yiyorlar merak etmeyin birde susmalarının sebebide eve yeni geldikleri için başka ortam başka kuşlar başka insanlar vs. 1-2 hafta sonra kuşun odasında yatamayacaksınız :D kuş sabah 9 dan başlayarak ötücek :D ben kuşların odasında sadece erken uyanacağım zaman yatıyom çalar saate gerek kalmıyor :D saten en geç 10' da zorla uyanıyom kuşlar sayesinde :D Bu arada maşallah sarı yüzlü erkek güzel beğendim onu doğrusu diğerini de beğendim ama o cix :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:49 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Bu arada kuşlara normal seste konuşma sesi düzeyinde müzik açıp dinletirseniz daha iyi olur benim erkek müzik açınca susmuyor müziğe eşlik ediyor. ben damar açıyom efkarlanıyor :D ilerde bir gün efkarlanıp kendini kesecek diye korkuyorum :D

Son düzenleme:
Gayet güzel kuşlar, sağlıklı görünüyorlar, ilk gün durgun olmaları normaldir hayırlı olsun.

Geri