petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni çiftim için yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ugur33 tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ugur33

ugur33 Guest

arkadaşlar merhaba. aranıza yeni katıldım. tecrübelerinizden yarlanmak istiyorum. 5 gün önce petshoptan 1 çift hazır muhabbet kuşu aldım. petshopta gözlemledim canlı ve hareketlilerdi. dişi sürekli yuvada vakit geçiriyordu. ancak eve getirdiğimden bu yana yuvaya girmiyor ve durgunlar. birde dişi kuşun popo kısmında tüyler döküldü ve şiş. petshopdaki arkadaş yumurtlamak üzere olduğunu söyledi. sizce neden olabilğir

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Öncelikle hoşgeldiniz. Ortam değişikliği nedeniyle yuvalığa girmiyor. Yumurtlasa bile kuluçkaya büyük ihtimal yatmayacaktır. Başka çiftiniz varsa yumurtaları onların altına koyunuz.

3. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Hoşgeldiniz. Kuşlar yer değiştirdiği bi yabancılık çekiyorlar eve alışması içi 2 3 günlük alışma dönemi vardır. Eve alışınca yuvaya girer fakat rahatsız etmeyin kuluçka döneminde

4. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    ortana alişması biraz vakit alıyor aynı durumda benim 5 çift kuşum var 1 ay oldu alanım yeni yeni alişmaya başladılar

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Hosgeldınız kuslar baska bır ortama gecınce sok olurlar etrafı tanımaya calısısrlar 1 kac aya aalısır ve hareketlı olurlar

6. ugur33

ugur33 Guest

8 gün oldu hala yumurtlamadı ve popodaki şişlik geçmedi. ne yapmam lazım. Hastalık mı var acaba. gerçi genel durumu iyi. ama yuvayada girmiyor. tecrübeli arkadaşlar yardım

#6 ugur33, 4 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ağustos 2014
  7. ugur33

ugur33 Guest

bilen arkadşlar cvp bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:37 -->-> Daha önceki mesaj 10:36 --

bilen arkadaşlar yardım lütfen

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kuş sitrese girmiş yumurtlamak istemiyor olabilir zeytinyagı felan sürün poposuna

9. noks2131

noks2131 New Member

Beğenileri:
    0
    vazelinde sürebilirsiniz

Sayfayı Paylaş