Karadeniz Pet

Yeni çiftim kaç aylıklar bol resimli

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
Birde sarı olan çek kırmasıymış, hatta alan kişi şunu söyledi yerli çek dedi :) bence yerli gelelim canların resimlerine.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf1542.jpg
    Fotoğraf1542.jpg
    16.9 KB · Görüntüleme: 40
  • Fotoğraf1549.jpg
    Fotoğraf1549.jpg
    26.4 KB · Görüntüleme: 35
  • Fotoğraf1555.jpg
    Fotoğraf1555.jpg
    20.1 KB · Görüntüleme: 35
  • Fotoğraf1605.jpg
    Fotoğraf1605.jpg
    25.4 KB · Görüntüleme: 32
  • Fotoğraf1607.jpg
    Fotoğraf1607.jpg
    22.4 KB · Görüntüleme: 34
  • Fotoğraf1805.jpg
    Fotoğraf1805.jpg
    16.5 KB · Görüntüleme: 34
  • Fotoğraf1591.jpg
    Fotoğraf1591.jpg
    22.1 KB · Görüntüleme: 39
  • Fotoğraf1696.jpg
    Fotoğraf1696.jpg
    18.2 KB · Görüntüleme: 36
  • Fotoğraf1698.jpg
    Fotoğraf1698.jpg
    19.6 KB · Görüntüleme: 38
  • Fotoğraf1699.jpg
    Fotoğraf1699.jpg
    19.3 KB · Görüntüleme: 37
Fikirleriniz önemli

Ekli dosyalar

• Fotoğraf1831.jpg
    Fotoğraf1831.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 30
  • Fotoğraf1855.jpg
    Fotoğraf1855.jpg
    25.1 KB · Görüntüleme: 29
  • Fotoğraf1860.jpg
    Fotoğraf1860.jpg
    24.6 KB · Görüntüleme: 31
4-6 arasındalar.
Kafa tüylerinin birinin beyaza diğerinin sarıya tümüyle dönmüş olmasından yola çıkarak söylüyorum.
Kendi kuşlarımda belirttiğim aylardan sonra bu değişiklikler olmuş idi.

Sağol kardeşim, ben erkeği bir satıcıdan aldım alışık erkek arıyorum varmı dedim, bunuda yani efeyi eşe atmış baktım dişide bunu hırpalıyor hemen aldım konuşuyorda,sahibi bira parasına satmış hayvanı:) iyki emin ellere düştü ,dedim usta adamsın kaç aylık bu kuş, bir yaşında dedi ama sanmıyorum, çok körpe hayvan daha kartlaşan ne gaga ve ayak var hayvanda,sonrasında dedim hazır alısık dişi bulayım ,yine sordum başka yere var dedi, çıkardı arda taraftan ayrı olarak kısmet işte allah gönlümüze göre verdi konuşan kuşum kaçtığında bu arayışlara girdik, baktım bakımlı güzel bir dişi,dedim alıyım ben bunu parasınıda veriyim ama evde bir deneyim alışıkmı,değilse getiririm geriye tamam ben garanti veriyorum sana dedi,aldım getirdim eve 20 dakikada baya ilgilendim onla güvendi atladı omzuma elimden karpuz felanda yedi dedim tamam usta aldım kuşu, daha çok eğittim onuda 24 gün ayrı olarak, şimdi kusuyorlar birbirlerine nezaman yuvalık koysam sizce arkadaşlar.

Son düzenleme:
Her ikiside yetişkin ise şimdi de yuvalık koyabilirsiniz.
Evi kafesi yuvalığı tanımaları derken zaten kızışma dönemleri gelir diye tahmin ve ümit ediyorum.

Sağol kardeşim, ben erkeği bir satıcıdan aldım alışık erkek arıyorum varmı dedim, bunuda yani efeyi eşe atmış baktım dişide bunu hırpalıyor hemen aldım konuşuyorda,sahibi bira parasına satmış hayvanı:) iyki emin ellere düştü ,dedim usta adamsın kaç aylık bu kuş, bir yaşında dedi ama sanmıyorum, çok körpe hayvan daha kartlaşan ne gaga ve ayak var hayvanda,sonrasında dedim hazır alısık dişi bulayım ,yine sordum başka yere var dedi, çıkardı arda taraftan ayrı olarak kısmet işte allah gönlümüze göre verdi konuşan kuşum kaçtığında bu arayışlara girdik, baktım bakımlı güzel bir dişi,dedim alıyım ben bunu parasınıda veriyim ama evde bir deneyim alışıkmı,değilse getiririm geriye tamam ben garanti veriyorum sana dedi,aldım getirdim eve 20 dakikada baya ilgilendim onla güvendi atladı omzuma elimden karpuz felanda yedi dedim tamam usta aldım kuşu, daha çok eğittim onuda 24 gün ayrı olarak, şimdi kusuyorlar birbirlerine nezaman yuvalık koysam sizce arkadaşlar.
maşallah şanslısınız..:)

Masallah once uzuldunuz simdi sevindiniz iki masumuda kurtarmis oldunuz tebrik ederim bir heves alinip sonra yem kabugu tuyu pisligi deyip heves gecince bir koselere atiliyorlar canli olduklari unutuluyor malesef uzun saaglikli omurleri olsun inssllah

Masallah once uzuldunuz simdi sevindiniz iki masumuda kurtarmis oldunuz tebrik ederim bir heves alinip sonra yem kabugu tuyu pisligi deyip heves gecince bir koselere atiliyorlar canli olduklari unutuluyor malesef uzun saaglikli omurleri olsun inssllah
Çok güzel konuşmuşsunuz ağzınızdan bal aksın ,sevinçliyim evet kurtardım ikisinide çokta mutluyuz,yaşlanıncaya kadar elden ayaktan allah düşürmesin tabi bakacam muhabbet kısmetse.allah razı olsun ahmed bey

Maşallah disi erkeğe göre genç erkek denildiği gibi yaşına yakın dişi 5 aylık gibi 2 ay sonra takın derim yuvalık

Maşallah disi erkeğe göre genç erkek denildiği gibi yaşına yakın dişi 5 aylık gibi 2 ay sonra takın derim yuvalık
Teşekkürler bilgilendirdiğiniz iyi oldu yusuf bey öyle yaparım artık,hatırlatıyım kendimi bir gün sizi çat kapı arayıp soru sormustum,sizde meşguldünüz kusumun kanatları dökuluyor diye yardım istemiştim 8 ay kadar once sızde kimsin sen felan demıstınız:) sanırım işletildiğinizi düşündünüz herhalde o benim işte burdan almıstım numaranızı sızın ıyı bır üretim hobici oldugunuzu takıp edıyordum:)

Dogrudur inan meşgulumdur yoksa yardimci olmaya calisirdim belkide dediğiniz gibi isletildigimi düşünmüşumdur :)

Geri