Karadeniz Pet

yeni çiftim (serkan erkan'dan )

Yağız YAĞCI

Meraklı Üye
arkadaşlar uzun zamandır serkan abiyi takip ediyorum bir kuş alcaktım kafaya koydum bir kere bu kadar iyi bir üreticiden bir çift olması lazımdı
ve
bu kuşlarına talip oldum konuştum ve yarım saat içinde serkan ustanın evindeydim saolsun çok misafir perver karşıladı show jumboları çekoslavakları hepsi birbirinden güzel zaten bir kaç kuş satıcam dediğinde kuşlar hemen satıldı bunu zor kaptım wala :D saolsun kırmadı ve bu çifti aldım.

eve geldim bi fotoğraf çekmeden olmaz tabi akşam akşam telefonla ancak bu kadar oldu idare edin :D

gönlü bol bir üreticimiz saolsun yanında bir yem kendi yaptığı mama karışımı ve birde yemlik hediye etti daha tünek vb. şeylerde veriyordu ben olduğu için almadım çoook saolsun bu kadar misafir perver gönlü bol bir üstadımız iyiki siteye üye olmuşum iyiki böyle büyük bir aileye katılıp böyle insanları tanımışım.

teşekkürler Serkan ERKAN.Teşekürler http://www.muhabbetkusu.com.tr/

Yağız valla utandırdın beni..Ne demek abicim ne yaptım sanki benimyerimde kim olsa aynı şeyi yapardı lafı bile olmaz bunların..

Umarım kısa zamanda yavrularını alırsın..

Bu arada kafes düzenini gözden geçirmen lazım..

abi haletcem onu şimdilik bu diğer çiftimi amcama hediye etiim :D oda benim gibi kuşları sever kanarya var onda diğer çifti ona verince çifthanede rahatca takılıcaklar merak etme :D

O zaman sıkıntı yok :) ama bian önce halletki yerlerine çabuk adepte olsunlar..

yarın kafes hazır eve gelir gelmez kafese koydum bölüp baktım olcak gibi deil içm rahat etmedi amcamı arayıp dediim bendeki çifti istiyosan veriyim sana dedim oda tamam dedi. yarın haletcem

Yağız kardeşim hayırlı uğurlu olsun :) Serkan ERKAN çok doğru bir seçim olmuş.

saol muhammet kardeş :D

güzel çift güle güle besle serkan erkandan kötü kuş çıkmaz.

hepiniz saolsun arkadaşlar ali üsttat bende öle düşündüm ve dayanamadım aldım :D

Maşallah serkan abim çok iyi seçim olmuş hayırlı olsun :)

Saol ali kardesimm

hayırlı uğurlu olsun yağız kardeş saat farkıyla aldın

:) haberinii aldim sanada 2 yavru dustu abii sende cok zaten :) sıkıntı yok

Bu arada murat abi beyaz dedigin kadar var :))

serkan abi dier çifti çıkardım senden gelen çift rahata kavuştu :D