petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni çiftim yumurtladı ama :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ugur33 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ugur33

ugur33 Guest

arkadaşlar yeni aldığım çift kuşum yumurtladı. bugun 3. yumurtayı gördüm yuvada lakin erkek kuşum gördüğüm kadarıyla çiftleşemiyor yani üstüne çıkıyor ama sonlandıramıyor. erkek yapı ve yaş olarak dişiden büyük. büyük ihtimalle yumurtalar boş çıkacak diye düşünüyorum. ne yapmam lazım sizce

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dişi yumurtluyor, sen kuşları almadan önce ciftlesmis olabilirler. Umudu kesme hemen.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. ugur33

ugur33 Guest

kuşlar yaklaşık 2 ay oldu alalı. yuvalığıda yeni taktım. geçen hafta yumurtladı. suan 4 adet yumurtası var. ama dediğim gibi boş çıkma ihtimalleri yüksek

4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam erkek kus bı kac seferde ogrenecektır acemı oldugundan dolayı yumurtalar 1 haftalık oldugunda aksam karanlık odada yumurtaları fenerın uzerıne tut ıcınde damarlanma varsa yumurta dolu sadece sarı hıcbırsey yoksa bostur kusun altından yınede alma boş olanları kendısı kıracaktır sen alırsan strese gırer bıdaha yumurtlasa bıle kırar hep

5. ugur33

ugur33 Guest

yumurtaları ellersem dişi sonra yumurtaların kırar ve yatmaz bir daha diye de ellemek istemiyorum

Sayfayı Paylaş