petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni çiftim :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İlker Arık tarafından 19 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. İlker Arık
    Gizli

2. Nilgün BULUT
    Gizli

Tünekleri tahtaya cevirirmisiniz.alttaki tünekte pislik icinde kalmis.mikrop kapiyorlardir.biraz daha dikkat edebilirsiniz

3. DİNÇER
    Gizli

DİNÇER Guest

suluğun yanındaki tünek olarak kullandığınız sanırım ballı kreker plastiği. inceliği ve sağlamlığı kuşlar için sorun olur. Su içmeleri de zorlaşır.

4. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

hataydan her daim iyi kuşlar gelir buralara benim maşuk ta hatay MEŞEİ'li ama yeni aldığınız için sanırım kafesiyle beraber eve getirdiniz ve heyecanla resmini bizlerle paylaştınız en iyi şekilde bakımlarını yapmanız dileğimle :)

5. TİMUCİN TUNC
    Gizli

kuşlar güzel ama ambians kötü

6. Nilgün BULUT
    Gizli

Ben kuşlara dikkat edemedim bile.

7. paliqa
    Gizli

paliqa Guest

masallah cok guzeller hayirli olsun

8. İsmail BAL
    Gizli

kuşlar çok güzel maşallah. en kısa zamanda ortamlarını ve koşullarını iyileştirirseniz daha güzel olur.

9. İlker Arık
    Gizli

Dün akşam aldığım için o aldığım hali yani içindeki pislikler benim sorumsuzluğum değil eve getirir getirmez temizliğini yaptım zaten.Teşekkürler arkadaşlar

10. Nilgün BULUT
    Gizli

11. Mustafa Doğruöz

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzeller

12. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Kuşlarınızı beğendim mavi olanlar çok akıllı oluyor.

13. İlker Arık
    Gizli

Ben de tam tersi hocam hiç durmuyo mavi :D

14. mehmet berke
    Gizli

karseş alttaki tünegi bi temizle öyle tak

15. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlker bey kuşlarınız çok güzel gözüküyor maşallah.Plastik tünekler yerine tahta tünek kullanırsanız ve biraz daha kafes temizliğine önem gösterirsiniz süper olur :).İnşallah kuşlarınızın tüyleri kadar yavru alırsınız.Sağlıklı kuşlar dilerim.

16. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Bende akıllı oluyorlar dedim uslular demedim :) Aksine çok hareketliler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

Tüyleri kadar yavru alsında dişi kuşa da yazık yahu :D
    Tüyleri kadar ömrü olsun.:)

17. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş