Karadeniz Pet

yeni çiftim :)

• Konbuyu başlatan İlker Arık
  • Başlangıç tarihi
Tünekleri tahtaya cevirirmisiniz.alttaki tünekte pislik icinde kalmis.mikrop kapiyorlardir.biraz daha dikkat edebilirsiniz

suluğun yanındaki tünek olarak kullandığınız sanırım ballı kreker plastiği. inceliği ve sağlamlığı kuşlar için sorun olur. Su içmeleri de zorlaşır.

hataydan her daim iyi kuşlar gelir buralara benim maşuk ta hatay MEŞEİ'li ama yeni aldığınız için sanırım kafesiyle beraber eve getirdiniz ve heyecanla resmini bizlerle paylaştınız en iyi şekilde bakımlarını yapmanız dileğimle :)

kuşlar çok güzel maşallah. en kısa zamanda ortamlarını ve koşullarını iyileştirirseniz daha güzel olur.

Dün akşam aldığım için o aldığım hali yani içindeki pislikler benim sorumsuzluğum değil eve getirir getirmez temizliğini yaptım zaten.Teşekkürler arkadaşlar

Kuşlarınızı beğendim mavi olanlar çok akıllı oluyor.

İlker bey kuşlarınız çok güzel gözüküyor maşallah.Plastik tünekler yerine tahta tünek kullanırsanız ve biraz daha kafes temizliğine önem gösterirsiniz süper olur :).İnşallah kuşlarınızın tüyleri kadar yavru alırsınız.Sağlıklı kuşlar dilerim.

Ben de tam tersi hocam hiç durmuyo mavi :D

Bende akıllı oluyorlar dedim uslular demedim :) Aksine çok hareketliler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

İlker bey kuşlarınız çok güzel gözüküyor maşallah.Plastik tünekler yerine tahta tünek kullanırsanız ve biraz daha kafes temizliğine önem gösterirsiniz süper olur :).İnşallah kuşlarınızın tüyleri kadar yavru alırsınız.Sağlıklı kuşlar dilerim.

Tüyleri kadar yavru alsında dişi kuşa da yazık yahu :D
Tüyleri kadar ömrü olsun.:)