petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni çiftim :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş5 tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle kurban bayramınız mübarek olsun
    arkadaşlar çift işini beceremedim 2 tane eş
    kuşlar aldım 30 Dakka önce aldım uyuyolar bir soru mu oldu ve dişi kuşumun kuyruğu kalkık ama poposu geniş hastamı ve evde 3 kuş var biri eş olanlar diğeride 1 tane 4 aylık kuş sorun oluşurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

cevap verecek biri yokmu ??
    ???:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:54 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

arkadaşlar biri gereksiz ve konu dışı bişey yazsa bile o bana yeter

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

lutfen bişeyler soyleyin uyuyorlar

#1 Mubiş5, 5 Ekim 2014
    Son düzenleme: 5 Ekim 2014
  2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    foto yolla ve yazdıklarından birşey anlamadaım 1 2 3 diye sıralayarak yaz

3. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    :D tamam yollayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:23 --

1-çift eş tutmuş muhabbet kuşu aldım dişinin kuyruğu havada poposuda açık hastamı ?

2-çiftlerin yan odasında 4aylık muhabbet kuşu var bir sorun çıkarırlarmı ?

Sayfayı Paylaş