petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni çift'im...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali arda tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. ali arda

ali arda New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yeni çiftim yorumlarınızı bekliyorum... dişiyle erkek yuvaya giriyorlar ara sıra dişi erkek den biraz iri sizce sorun olur mu birde erkeğin tırnakları yok çiftleşmede problem yaşarmıyım sizce...

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence yaşarsınız problem, benim gözlemlediğim kadarıyla erkeler çiftleşirken tırnaklarını dişinin kanatlarına batırarak tutnuyorlar. Birde tünek dar gibi geldi bana çapı kaç cm ? Tırnak uzaması olabilir ilerde bu tünekte .

3. ali arda

ali arda New Member

Beğenileri:
    0
    erkek 3 yıldır bizde 3 yıldır tırnakları yok tüneğin kaç cm olduğunu bilmiyorum peki sizce eşi bozmalımıyım bu durumda çiftleşme problemi olacaksa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

erkek 3 yıldır bizde 3 yıldır tırnakları yok tüneğin kaç cm olduğunu bilmiyorum peki sizce eşi bozmalımıyım bu durumda çiftleşme problemi olacaksa

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tırnaksız olupta çiftleştiğini gören birini bekleyin ben tam bilmiyorum . ihtimali söyledim . bi üstad yorumu bekleyin.

5. ali arda

ali arda New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim [MENTION=6768]Muhammed Hamza Acar[/MENTION] yardımlarınız ve yorumlarınız için son bir soru sizce çiftin irilik problemi var mı fotolar dan gördüğünüz kadarıyla

#5 ali arda, 1 Ocak 2015
    Son düzenleme: 1 Ocak 2015
  6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benim disimde erkekten iri sorun çıkmıyor. 1. Neden üşüme olabilir . 2. Neden sessizlikten dolayı dinleniyor olabilirler . 3. Neden erkek çiftleşmek istediği zaman irileşir ( benim gözlemim) 4. Neden ırkları yerli olamayabilir mesela Hollanda İngiliz kırığı falan olabilir ( ırklardan anlamam) . yardım edebildiysem ne mutlu bana :)

#6 Muhammed Hamza Acar, 1 Ocak 2015
    Son düzenleme: 1 Ocak 2015
  7. ali arda

ali arda New Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=6768]Muhammed Hamza Acar[/MENTION] teşekkür ederim yardımcı oldunuz diğer arkadaşlarda yorumlarınız yazarsa sevinirim kuşlar hakkında lütfen

Sayfayı Paylaş