petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeni Çiftim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DaisukeNiiwa tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. DaisukeNiiwa

Merhaba yaklaşık 1 saat önce yavru bir çift aldım odanın içerisinde sertbest bıraktım odayı tanımaları için dolabın üzerine çıktılar gayet iyi anlaşıyorlar bende yavaşca önlerine yem ve sularını koydum fakat bana alışmaları zor olucak gibi geliyor dişi biraz ürkek parmağıma gelmesi için uğraşıyorum fakat gelmiyor evde 2 tane kardeşim var birisi 8 yasında diğeri 15 fazla ilgi göstermeleri sorun olur mu bunun dışında bir çok soru zaman harcayıp yardımcı olursanız çok sevinirim

Saygılar , teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

Ve birbirleriyle çok iyi anlaşmaları yem yemelerine ve su içmelerine engel olur mu

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Kuşların çift olması (sizin yerinize birbirleriyle zaman geçirecekleri için) size alışmalarını zorlaştıracaktır.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşları elle yakalamayın, kafese yaklaşınca ani hareketler yapmayın. Elden yem yedirin, yumuşak konuşmalar yapın. Çift alıştırmak biraz zordur ama imkansız değildir.

4. DaisukeNiiwa

Sanırım öyle olucak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

Teşekkür ederim deneyeceğim :)

5. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Hayirli olsun ilginize gore zamanla yakinlascaktir size

6. DaisukeNiiwa

Umarım elimden gelenin en iyisini yapıcam sizlerde benimle ilgilenip zaman harcadığınız için teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş