petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yeni çiftim :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Işıl KEGEÇ tarafından 6 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Işıl KEGEÇ

selam arkadaşlar yeni çiftimin fotosunu paylaşıyorum ırkları nedir sizce bana çekoslavak dediler ve yerliye göre daha iri yorumlarınızı bekliyorum :)

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...güzel kuşlar...dişi erkekten daha iri galiba :) erkek hafiften dişiden tırsmış gibi...biraz heybetli dişi :)
    sizi yanıltmak istemem ama sanki ikisi de yerli gibi...siz yine de daha bilgili arkadaşlardan da yorum alın...

3. Işıl KEGEÇ

Ama yerliye görede iriler yani belki fotoda öyledir sunu merak ettim dişinin iri olması sıkıntı yaratırmı ki ?

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    benim evdeki dişi de erkekten iri...şöyle erkeğin yanına geldimi göğsüyle hafiften erkeği iteliyor...erkek pırrr öbür tüneğe kendini zor atıyor :) 5 aydır bendeler daha çifleşemediler...dişi hazır ama erkeğin dişiye yanaşacak cesareti yok...erkek çok kur yapıyor dişi karşılık veriyor ama erkek daha dişiye ayak atmaya cesareti bile yok :) düşünün yani :) dün akşam gördüm dişi çöküyor ama erkek daha ileriye götüremiyor...:) o derece yani...inşallah sizinkiler de böyle olmaz...

5. Işıl KEGEÇ

Inşallah olmaz :) bunlar öpüşüyo kaşıyolar birbirlerini ayrıca dişi hep yanaşıyo erkeğe :d ama yan yana geldiklerinde benim gördüüğüm kadarıyla fazla fark yok aralarında gibi :)

6. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşlarda normalde çok iyiler,birbirlerini kaşıyorlar,yem kusuyorlar,gayet samimiler yan yana burun buruna ama...sanırım erkek de sorun olabilir...son hamleyi yapmaya cesareti yok gibi geliyor bana...eninde sonunda son hamleyi yapar diye bekliyorum...bakalım hayırlısı...benim dişi bazen ayaklarının üstüne bir dikiliyor erkek yanında ufacık kalıyor...işi zor erkeğin ALLAH kolaylık versin kendisine :) :)

7. Işıl KEGEÇ

:D heybetinden korkuyor o zaman bende yavru almak istiyorum ya inşallah alırım bunlardan :)
    dişi kuş kızışmış erkekte yanaiıyo bakalım ne olcak bu arada benim bir çift kuş daha var yan yana duruyolar ama birbirlrini grmüğyolar sadece seslerini duyuyolar sıkıntı yaratır mı ?

8. Işıl KEGEÇ

Fikri olan yok mu ?

9. Kemal ÇETİN

Üreticilerde yanyana kaç kuş bakılıyor ışıl hanım, daha bunun bir çiftiniz kızıştığında veya yavruladığında diğer kuşlara da aynı isteği uyandıracağı kanaatindeyim.Yani zararından çok faydası olur gibi geliyor bana.

10. Işıl KEGEÇ

Yorum için teşekkürler bende öyle koydum ama dedim acaba sıkıntı olur mu

11. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Cnm hayırlı olsun erkek çekoslavak olabilir ama dişi için birşey diyemicem güzel kuşlar kaç çift oldu şimdi diğer çiftlerimi degiştirdin.

12. Işıl KEGEÇ

Diğer çiftler çok kavga ediyodu çift demişti değilmiş onu değiştirdim erkeğin rengini çok begendim o yüzden aldım bunuda :)

13. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun evet erkeği bende beğendim.

14. Işıl KEGEÇ

Inş bunlarda orun yaşamam ne çektim ben bu kuşlardan be :D

15. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Işıl abla sen birde bana sor :) bizim yavruların annesi bi ayrı dert baba ayrı dert :) bu arada kuşlar maşallah çok güzeller Işıl abla bu arada erkeği çok beğendim :)

16. Işıl KEGEÇ

bende çok beğenerek aldım ya kuşçu bıktı benden gidip kuş değiştirmemden kovacak beni bi gün :D

17. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    müşteri veli nimettir:)

18. Işıl KEGEÇ

öyle tabide bir gün adamın tepesi atacak :D

19. Işıl KEGEÇ

dişi kızmış durumda değil mi bana öyle geldi de

20. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    maşaallah sağlıklı ve gönlünüzce yavrular alırsınız inşaallah..

Sayfayı Paylaş